Toila valla elulood I

Kogumik Toila valla elulood I on Toila valla kogukonna hingestatud kingitus minevikule ja tulevikule. Selles raamatus on elulood, mälestused ja biograafiad, mis toovad esile kodukoha rikkaliku ajaloo ja kogukonna mitmekesisuse. See on lugu Toila vallast ja selle inimestest, kes on selle maa-ala koduks pidanud.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Toila valla elulood I on ülevoolav kummardus Toila valla rikkalikule minevikule ja kogukonna tugevusele. See raamat on kogumik elulugudest, mälestustest ja biograafiatest, mis avavad ukse selle kauni piirkonna mitmekülgsele ajaloole.

Toila vald, mis asub Ida-Virumaal, on olnud koduks paljudele inimestele, kes on siinse maa-ala kauniduses ja võludes osa saanud. Nendes lehekülgedes saame lugeda nende inimeste kogemustest, kes on elanud ja töötanud Toila vallas, kujundades selle ajalugu ja kultuuri.

Kogumik hõlmab 20. sajandi elulugusid, mälestusi ja biograafiaid. Need lood toovad esile Toila valla mitmekesisuse, olles täis südantsoojendavaid ja inspireerivaid lugusid. Need on lugusid põlvkondade vahelisest pärandist, kohalikust kogukonnast ja inimeste eludest, kes on oma jälje jätnud selle piirkonna ajaloos.

Toila valla elulood kutsuvad meid avastama oma juuri ja mõistma paremini selle kogukonna panust Eesti ajalukku. Raamat on täis isiklikke mälestusi ja emotsioone, mis annavad meile võimaluse astuda ajas tagasi ja kogeda Toila valla kirevat minevikku.

Kui soovite sukelduda selle piirkonna ajalukku ja mõista selle kogukonna tugevust ja vastupidavust, siis on Toila valla elulood I raamat, mida peaksite kindlasti lugema. See on tükike minevikust, mis annab meile aimu Toila valla rikkalikust pärandist ja selle kogukonna väärtustest.

Lisainfo

Kaal 0,21 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

175

Seisukord

Hea

Ostukorv