Töid eksegeetika ja kirikuloo alalt

Töid eksegeetika ja kirikuloo alalt on K. Rätsepa koostatud artiklikogumik, mis keskendub eksegeetika ja kirikulooga seotud teemadele. See raamat on osa EELK Usuteaduse Instituudi toimetiste sarjast ja sisaldab artikleid, mis uurivad teoloogiat, eksegeesi ning kirikulugu.

20,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Töid eksegeetika ja kirikuloo alalt on artiklikogumik, mis on koostatud K. Rätsepa poolt. See raamat kuulub EELK Usuteaduse Instituudi toimetiste sarja ja keskendub eksegeetika ja kirikulooga seotud teemadele. Artiklikogumik sisaldab mitmeid artikleid, mis uurivad teoloogiat, eksegeesi ning kirikulugu.

Eksegees viitab tekstianalüüsile ja tõlgendusele, eriti religioossete tekstide puhul, ning see on oluline teema teoloogia valdkonnas. Kirikulugu uurib kirikute ja kristluse ajalugu ning sellel on oluline roll usulise identiteedi mõistmisel.

Raamat Töid eksegeetika ja kirikuloo alalt pakub lugejatele sügavamat arusaama nendest valdkondadest ja nende teemadest. See on kasulik lugemine kõigile, kes on huvitatud teoloogiast, eksegeesist ja kirikuloost ning soovivad laiendada oma teadmisi ja mõistmist nendes valdkondades. Artiklikogumik võib olla kasulik nii teoloogiaüliõpilastele kui ka teistele, kes soovivad uurida eksegeesi ja kirikuloo keerukaid ja põnevaid aspekte.

Lisainfo

Kaal 0,576 kg
Mõõtmed 29 × 20,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1990

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

280

Sari

Seisukord

Hea

Ostukorv