Kes sandistas lugeja?

Kes sandistas lugeja? autoriks Liis Lass on humoorikas ja terav raamat, mis uurib meedia mõju ühiskonnale ja individuaalsele lugejale. Autor heidab valgust kõmumeedia telgitagustele, avaliku arvamuse kujundamisele ja meediatarbijate rollile kogu protsessis. Lassi teos on vaimukas ja õpetlik lugemine, mis pakub väärtuslikke näpunäiteid meelelahutusmeedia mõistmiseks ja kriitiliseks tarbimiseks. Raamat on suurepärane ressurss kõigile, kes soovivad mõista meedia dünaamikat ja selle mõju oma elule.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400377 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kes sandistas lugeja? on Liis Lassi kirjutatud raamat, mis pakub humoorika ja terava pilguheidu meedia ja lugejate vahelistele suhetele Eestis. Lass käsitleb anonüümset ja avalikku õelutsemist meedias, uurides massimeedia ebameeldivat mõju inimesele ning inimese enda rolli meelelahutusajakirjanduse kujundamisel. Raamatu peamised teemad hõlmavad kõmu ja esiuudiste loomist, toimetustöö telgitaguseid ning seda, kuidas meelelahutusmeediat vahel kasutatakse konkurentide kiusamiseks ja avaliku arvamuse kujundamiseks.

Lisaks analüüsile ja teravmeelsele kriitikale on raamatus ka vaimukad karikatuurid, mis aitavad visualiseerida meediatööstuse absurdsust ja paradokse. Kes sandistas lugeja? on mõeldud lugejatele, kes tahavad mõista, kuidas meedia toimib, kuidas uudiseid luuakse ja kuidas meediatarbimine mõjutab ühiskonda ja üksikisikuid.

Liis Lassi raamat on mitte ainult meelelahutuslik lugemine, vaid ka hariv juhend, mis õpetab lugejaid meediasisu kriitiliselt hindama, ridade vahelt lugema ja mõistma meelelahutusmeedia mõju oma igapäevaelule. See on asjakohane ja ajakohane teos, mis käsitleb meediaetikat, vastutust ja manipulatsiooni, pakkudes samal ajal ka naeru ja äratundmist.

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

102

Sari

ISBN

9789949188321

Tüüp

Uus raamat

Ostukorv