The Shed Method 2018 / Sara Milne Rowe

The SHED Method: Making Better Choices When It Matters pakub lugejatele väärtuslikke juhiseid ja näpunäiteid, kuidas teha paremaid valikuid elus, eriti nendel hetkedel, kus need valikud kõige enam mõjutavad. Sara Milne Rowe SHED meetod keskendub isiklikele rutiinidele ja aitab suurendada enesekindlust ning saavutada edu kiiresti muutuvas ja stressirohkes maailmas. Raamat annab praktilisi näpunäiteid, kuidas tunda ära oma vallandajaid, parandada enesevestlust, hindamist ning kontrollida meeleolu ja kasutada seda energiat. See on oluline lugemine kõigile, kes soovivad teha paremaid valikuid oma elus.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300053 Kategooria:

Kirjeldus

Raamat The SHED Method: Making Better Choices When It Matters autorilt Sara Milne Rowe pakub väärtuslikku juhendamist, kuidas teha paremaid valikuid elus, eriti nendel hetkedel, kus see kõige rohkem loeb. Kaasaegne maailm, kus oleme ümbritsetud sotsiaalmeedia ja teiste inimeste hetkeliste pilguheitudega nende eludesse, võib panna meid kinni võrdluslõksu. See võrdlemine võib muuta meid väsinuks ja väärtusetuks ning hajutada meie tähelepanu.

Sara Milne Rowe, jõudluse coach ja ekspert, tuleb appi selles keerulises olukorras. Tema revolutsiooniline SHED meetod, mis keskendub isiklikele rutiinidele – UNI, VESI, TRENN ja TOITUMINE (inglise keeles Sleep, Hydration, Exercise, Diet) – aitab meil saavutada parema enesekindluse ning suurema edu maailmas, kus on lakkamatuid häirivaid tegureid, kasvavaid surveid ja järjepidevaid pilke teiste inimeste eludesse.

Raamatu The SHED Method lehekülgedel õpime tundma oma vallandajaid, parandama enesevestlust ja hindama rohkem oma elu. Samuti õpime, kuidas kontrollida oma meeleolu ja kasutada sellest saadavat energiat. Sara Milne Rowe põhineb oma nõuannetel kümneaastasel kogemusel kõrge sooritustasemega inimeste juhendamisel ning raamat annab samm-sammult juhised, kuidas muuta oma mõtlemist elust, tööst, koolist, ülikoolist ja suhetest.

See raamat on täis praktilisi näpunäiteid ja nõuandeid, mis muudavad teie suhtumist elusse ja aitavad teil teha paremaid valikuid, eriti nendel hetkedel, kus see kõige rohkem loeb. The SHED Method on väärtuslik tööriist, mis aitab teil jääda kindlaks oma otsustele ja saavutada suurem enesekindlus.

Lisainfo

Kaal 0,26 kg
Mõõtmed 19,8 × 12,7 × 2,1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2018

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

354

Seisukord

Hea

Ostukorv