The Robot in the Garden Telerobotics and Telepistemology in the Age of the Internet

Raamat The Robot in the Garden: Telerobotics and Telepistemology in the Age of the Internet käivitab kriitilise teooria telerobotikast ning tutvustab telepistemoloogiat, distantsilt omandatud teadmiste uurimist. See raamat uurib, kuidas telerobotika ja Interneti ajastul kaugjuhitavad robotid mõjutavad meie teadmiste omandamist ja tehnilist vahendamist.

22,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 22 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300740 Kategooriad: , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Raamat The Robot in the Garden: Telerobotics and Telepistemology in the Age of the Internet avab kriitilise vaatenurga telerobotikale ja toob sisse mõiste telepistemoloogia, mis uurib distantsilt omandatud teadmisi. Paljud meie mõjukamad tehnoloogiad, nagu teleskoop, telefon ja televisioon, on välja töötatud selleks, et võimaldada teadmiste hankimist kaugelt. Telerobotid, kaugjuhitavad robotid, võimaldavad tegevust kaugel paiknevas kohas. Spetsialistid kasutavad teleroboteid keskkondade uurimiseks, näiteks Marsi, Titanicu ja Tšernobõli. Sõjaväelased kasutavad üha enam luure droone ja kaugjuhitavaid rakette. Kodudes kasutame kaugjuhtimispulte garaažiukse, autovahendi ja televiisori (viimane on kaugjuhtimispulti jaoks) jaoks.

Internet laiendab oluliselt meie vaatevälja ja ulatust. Tuhandeid kaameraid ja roboteid on nüüd veebis kättesaadavad. Kuigi tehnilise vahendamise roll on filosoofe huvitanud alates 17. sajandist, sunnib Internet sellele teemale uuesti mõtlema. Kuna avalikkus saab juurdepääsu telerobotilistele seadmetele, mis olid varem teadlaste ja sõduritele piiratud, muutuvad vahendamise, teadmiste ja usalduse küsimused igapäevaelus oluliseks.

Raamatus on seitseteist esseed, mille on kirjutanud tuntud filosoofid, kunstnikud, ajaloolased ja insenerid. Need on jaotatud kolme ossa: filosoofia; kunst, ajalugu ja kriitiline teooria; ning inseneritöö, liidese ja süsteemi kujundus. Raamat uurib sügavalt telerobotika ja Interneti mõju meie arusaamadele teadmiste omandamisest ning tehnoloogilisest vahendamisest.

Lisainfo

Kaal 0,619 kg
Mõõtmed 23 × 18 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

366

ISBN

9780262571548

Seisukord

Hea

Ostukorv