The One thing 2014 / Gary Keller

Raamat The ONE Thing Gary Kellerilt pakub lugejale võtit vähema ja rohkema saavutamiseks. See õpetab, kuidas keskenduda ühele kõige olulisemale asjale, saavutades paremaid tulemusi vähema ajaga ning vähendades stressi ja ülekoormustunnet. See New York Timesi bestseller annab praktilisi juhiseid, kuidas saavutada erakordsed tulemused kõikides eluvaldkondades. Mis on sinu ONE Thing? See raamat aitab sul leida vastuse ja saavutada tasakaal ja õnnelikum elu.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300051 Kategooria:

Kirjeldus

Kas oled kunagi tundnud, et sinu elus on liiga palju asju? Liiga palju segavaid e-kirju, tekstsõnumeid, sotsiaalmeedia postitusi ja koosolekuid, mis häirivad sinu keskendumist ja suurendavad stressi? Kas tunned, et töö ja pere nõudmised võtavad sinu elult suure osa ning selle tulemusel kannatavad sinu töö tulemused, tähtajad, sissetulek, edutamised ja isegi sinu üldine heaolu? Samal ajal tahaksid rohkem. Sa tahaksid olla produktiivsem tööl, teenida rohkem sissetulekut, kogeda suuremat rahulolu elus ning omada rohkem aega iseendale, oma perele ja sõpradele. Kas on võimalik saavutada nii vähem kui ka rohkem? Jah, ja selleks on olemas üks võti: The ONE Thing.

Gary Kelleri raamat The ONE Thing avab ukse vähema ja rohkema saavutamise maailma. Raamat õpetab sulle, kuidas lõigata läbi segaduse, saavutada paremaid tulemusi vähema ajaga, luua edu suunas tõusva lainega, vähendada stressi, ületada ülekoormustunnet, taastada oma energiat ning püsida õigel kursil. See on teejuht, mis aitab sul omandada oskusi ja teadmisi, mis on sinu jaoks tõeliselt olulised. The ONE Thing on New York Timesi bestseller, mis toob välja erakordsed tulemused kõikides eluvaldkondades: töö, isiklik elu, pere ja vaimne heaolu.

Mis on sinu ONE Thing? See raamat aitab sul sellele küsimusele vastata ja juhendab sind teekonnal vähema stressi ja rohkemate saavutuste suunas. Ära lase elu segadusel ja ülekoormusel end kontrollida. Õpi keskenduma ühele asjale, mis on sinu jaoks kõige olulisem, ja saavuta seda erakordsete tulemustega. The ONE Thing on sinu võti tasakaalu ja õnnelikuma, produktiivsema elu poole.

Lisainfo

Kaal 0,16 kg
Mõõtmed 19,7 × 13 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2014

Keel

Lehekülgede arv

239

Seisukord

Hea

Ostukorv