The Making of a Surgeon – William A. Nolen

The Making of a Surgeon on William A. Noleni meenutusteraamat, kus ta jagab oma lugu õpipoisina saamisest kirurgiks. Raamat jutustab Noleni teekonnast meditsiinikooli õpilasest praktiseeriva kirurgina, avades lugejale kogemuse meditsiinivaldkonna arengust ja kirurgiametisse jõudmisest.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300050 Kategooria:

Kirjeldus

William A. Noleni The Making of a Surgeon on autori meenutusteraamat, kus ta vaatleb oma isiklikku teekonda meditsiinikooli õpilasest kogenud kirurgiks. Raamat toob lugejani haarava loo autorist, kes asub meditsiinikooli ning astub esimesi samme kirurgiamaailma sisenemisel, ning kuidas ta areneb kogenud kirurgiks, kellel on oskus ja kriitiline mõtlemine.

Raamatu esmatrükk ilmus 1970. aastal ja sai kiiresti kriitilist tunnustust, jõudes laiema publikuni. Raamatu universaalsed teemad ja haarav lugu aitasid tal saada bestselleriks. Selle taasväljaanne on eelkõige autori tütre eessõnaga, mis toob raamatu tagasi lugejate ette.

Raamat avab uksed meditsiinivaldkonna telgitagustesse ning annab lugejatele võimaluse saada aimu kirurgiaks saamise keerukusest ja väljakutsetest. Samuti pakub see sügavat mõistmist autorist endast ja tema arengust, kuid avardab ka perspektiivi välismaailma suhtes. Kui olete huvitatud meditsiini- ja kirurgiaalastest lugudest ning soovite mõista, mida tähendab kirurgiks saamine, siis on The Making of a Surgeon raamat, mida tasub kindlasti lugeda.

Lisainfo

Kaal 0,41 kg
Mõõtmed 21,6 × 14 × 1,8 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1999

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

269

Seisukord

Väga hea

Ostukorv