The Invisible man

H.G. Wellsi The Invisible man on pingeline ja hirmuäratav lugu mehest nimega Griffin, kes on omandanud võime olla täiesti nähtamatu. Kuid selle jõu kasutamine viib teda pimeduse poole ning tekitab linnarahva seas hirmu ja kahtlusi. Kas keegi suudab peatada Griffinit ja paljastada tema kurjad kavatsused?

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

The Invisible man / H.G.Wells

H.G. Wellsi The Invisible man on haarav lugu mehest nimega Griffin, kes on avastanud tehnoloogia, mis teeb ta täielikult nähtamatuks. Alguses võib tunduda, et see on tema jaoks uskumatu kingitus, kuid kiiresti selgub, et nähtamatuse jõud on võimeline inimese pimeduse ja kõige hullemate külgede esile toomiseks.

Griffini kummaline ja õudne välimus tekitab linnarahva seas hirmu ja kahtlusi ning nad hakkavad kahtlustama, et midagi varjul on. Peagi selgub, et Griffin ei kavatse peatuda enne, kui ta on saavutanud kõik, mida ta tahab, isegi kui selleks on vaja inimeste hirmutamist ja manipuleerimist.

The Invisible man on teos, mis uurib inimloomuse varjatumaid külgi ja selle võimet kasutada jõudu ja teadmisi isiklikuks kasuks, hoolimata tagajärgedest. See on põnev lugu pimedusest ja valgusest, egoismist ja ohvrist ning võimest nähtamatust kontrollida. H.G. Wells loob meistriteose, mis haarab lugeja kaasa pingelisse ja hirmuäratavasse maailma, kus tõeline olemus võib jääda varju.”

Lisainfo

Kaal 0,08 kg
Mõõtmed 20,5 × 12,6 × 0,7 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2015

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

110

Ostukorv