The First men in the moon

H.G. Wellsi The First men in the moon viib lugejad põnevale seiklusele, kus kaks viktoriaanliku Inglismaa härrasmeest kasutavad avastatud antigravitatsioonimetalli Cavorite’i, et reisida Kuu poole. Neil avaneb lummav, kuid esmapilgul tundub tühi maastik, mis hakkab paljastama varasemat elu märke. Seiklejad kohtuvad Seleniitidega, putukalaadsete olenditega, kes elavad rangedes hiirepesalaadsetes ühiskondades.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

The First men in the moon / H.G.Wells

H.G. Wellsi The First men in the moon on lugu kahest viktoriaanliku Inglismaa härrasmehest, kes otsustavad saavutada ühe prestiižikama eesmärgi – reisida kosmosesse. Tänu Cavorite’i-nimelisele avastatud antigravitatsioonimetallile ehitasid nad kera, mis viiks nad lõpuks Kuu poole. Lugejad võetakse kaasa põnevale ja uskumatule reisile kosmilisse maailma.

Kuu maandumisel näivad nad kohtuvat näiliselt hõreda maastikuga, kuid varsti hakkavad nad leidma märke sellest, et Kuu planeet oli kunagi tõepoolest väga elav. Nende uudishimu juhatab nad maa-aluseid koputushelisid kuuldes kummalise avastuseni – Seleniidid. Seleniidid on putukalaadsete olendite rass, kes elavad range ja hiirepesalaadsetes ühiskondades.

Teekond Kuu pinnale muutub põnevaks ja ohtlikuks, kui nad hakkavad avastama Seleniidide elu, kohanemist ja põnevat, kuid võõristavat kultuuri. See raamat avab ukse fantaasiarikkasse maailma, kus inimesed ja tulnukad kohtuvad kosmilistes seiklustes. H.G. Wells toob lugejate ette üheksateistkümnenda sajandi keskpaiga maailma ja annab sellele kosmilise pöörde.”

Lisainfo

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 20,5 × 12,6 × 1,1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2015

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

159

Ostukorv