The Da Vinci code 2003 / Dan Brown

Dan Browni Da Vinci kood on põnev mõistatuslik romaan, mis viib lugejad otsima peidetud tõdesid, sidudes omavahel kunsti, ajaloo ja religiooni. Harvardi professor Robert Langdon ja andekas Prantsuse kriptoloog Sophie Neveu peavad lahendama krüptilised koodid, et paljastada ajalooline saladus enne, kui see igaveseks kaob.

19,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 19 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300044 Kategooria:

Kirjeldus

Dan Browni Da Vinci kood on haarav ja intellektuaalselt stimuleeriv mõistatuslik romaan, mis põimib kunsti, ajaloo ja religiooni elemendid. Lugu algab hetkest, kui Harvardi professor Robert Langdon saab ärevas hilisõhtuse telefonikõne, olles ärireisil Pariisis. Helistaja teatab talle, et Louvre’i muuseumi vanemkuraator on olnud muuseumis jõhkral moel mõrvatud. Surnukeha kõrval on avastatud müstilised koodid ja sümbolid.

Langdon leiab end kiiresti keerukast ja ohtlikust teekonnast, et leida peidetud tõdesid. Teda saadab Sophie Neveu, andekas Prantsuse kriptoloog, kellel on isiklik huvi sellesse uurimisse. Mida sügavamale nad jõuavad mõistatuslike mõistatuste ja arusaamatute sümbolite sügavikku, seda rohkem nad avastavad vihjeid, mis juhivad suure kunstniku, Leonardo da Vinci teosteni. Muutub selgeks, et selle saladuse vastusel on sügav ajalooline ja usuline tähtsus, ulatudes aastasadade taha.

Aja tiksumisel peavad Langdon ja Neveu lahendama keerukad koodid ja kiiresti kokku panema selle keerulise pusle tükid. Nende jälitamine viib nad Pariisi tänavatele, ikoonilistesse muuseumidesse ja ajaloolistesse katedraalidesse, kui nad avastavad peidetud ajaloo, mis paneb kahtluse alla tavapärased uskumused. Teel olles taga kiusavad neid salapärased ja võimsad vaenlased, kes ei peatu millegi ees, et seda saladust kaitsta.

Da Vinci kood on põnev ja mõtlemapanev romaan, mis uurib kunsti, ajalugu, religiooni ja sümbolismi ristumispunkte. See paneb lugejad mõtlema kriitiliselt ajalooliste tõdede, religioossete tekstide tõlgenduste ja tuntud meistriteoste varjatud saladuste üle. Dan Browni jutustamisviis hoiab lugejaid pingul, kui nad jälgivad Langdoni ja Neveu teekonda teadmiste ja tõe poole.

Lisainfo

Kaal 0,43 kg
Mõõtmed 23,3 × 15,2 × 3 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2003

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

454

Seisukord

Hea

Ostukorv