Teraviljakasvatus Eestis

Teraviljakasvatus Eestis – praktiline teejuht, mis avab uksed teraviljakasvatuse maailma Eestis. Õppige kõrsteraviljade kasvatusest, agrotehnikast, väetamisest ja taimekaitsest ning saage teadmisi teraviljade koristuse ja töötlemise kohta. See raamat on väärtuslik ressurss teraviljakasvatajatele ja kõigile, kes soovivad mõista teraviljatootmise tehnoloogiat ja ökonoomikat.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300607 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teraviljakasvatus Eestis on vajalik käsiraamat kõigile, kes on seotud teraviljakasvatusega või soovivad selle valdkonnaga rohkem tutvuda. Raamat on koostatud kogenud autorite poolt, kes jagavad laialdasi teadmisi ja praktilisi näpunäiteid teraviljakasvatusest Eestis.

See raamat käsitleb ulatuslikult erinevaid kõrsteravilju, nende bioloogiat ja morfoloogiat, aidates lugejatel paremini mõista teraviljakasvatuse aluseid. Autorid selgitavad agrotehnikat, väetamist ja taimekaitset, pakkudes väärtuslikke juhiseid tõhusama saagi kasvatamiseks ja taimede tervise säilitamiseks.

Lisaks tehnilistele aspektidele hõlmab raamat ka teraviljade koristusjärgset töötlemist ja kvaliteedinõudeid. See on oluline, et tagada teravilja hea säilivus ja sobivus turule.

Teraviljakasvatus Eestis on mitmekülgne ressurss, mis pakub põhjalikku ülevaadet teraviljakasvatuse tehnoloogiast ja ökonoomikast Eesti kontekstis. See on väärtuslik tööriist teraviljakasvatajatele, agronoomidele ja kõigile, kes on seotud teraviljatootmisega.**

See kirjeldus on koostatud eesmärgiga pakkuda atraktiivset ja informatiivset ülevaadet raamatust, mis innustab lugejaid avastama teraviljakasvatuse maailma Eestis.

Lisainfo

Kaal 0,717 kg
Mõõtmed 22,5 × 17,5 × 3 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1981

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

444

Seisukord

Väga hea

Ostukorv