-25%

Tehnikaleksikon : A-Y

Tehnikaleksikon: A – Y on üheköiteline teatmeteos, mis on tõlgitud vene keelest ja sisaldab üle 9000 artikli ning 2000 illustratsiooni erinevatelt tehnika ja täppisteaduste aladelt. See leksikon on kasulik inseneridele, tehnikaüliõpilastele, ajakirjanikele, pedagoogidele ja kõigile, kes puutuvad kokku tehnika terminoloogiaga.

Original price was: 15,00 €.Current price is: 11,25 €.

Availability: 2 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 11 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Tehnikaleksikon: A – Y on mahukas üheköiteline teatmeteos, mis on tõlgitud vene keelest. See leksikon on mõeldud kõigile, kes vajavad teadmisi ja selgitusi erinevatel tehnika ja täppisteaduste aladel. Raamat sisaldab üle 9000 artikli, mis käsitlevad erinevaid teemavaldkondi, alates inseneriteadustest kuni elektroonika, mehaanika, füüsika, keemia ja paljude teiste valdkondadeni.

Leksikoni olulisemaks omaduseks on ka rikkalik illustratsioonide kogum, mis aitab visuaalselt selgitada keerulisi mõisteid ja kontsepte. See muudab raamatu veelgi kasulikumaks, kuna annab lugejatele selge ülevaate erinevatest tehnikaaspektidest.

Raamatu sihtgrupp hõlmab insenertehnilisi töötajaid, tehnikaüliõpilasi, ajakirjanikke, pedagooge ja kõiki, kes puutuvad kokku tehnika ja täppisteaduste terminoloogiaga. Leksikon on suurepärane allikas tehnikaalase teabe otsimiseks ning aitab mõista ja selgitada erinevaid tehnika- ja teadusvaldkondi. Kasutades raamatut ressursina, saavad lugejad paremini mõista ja suhelda tehnikaga seotud teemadel.

Lisainfo

Kaal 1,464 kg
Mõõtmed 27 × 20,5 × 3 cm
Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1981

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

655

Seisukord

Hea

Ostukorv