Tegelik mesindus

Tegelik mesindus on praktiline raamat, mis käsitleb mesinduse erinevaid aspekte, alustades mesilaspere bioloogiast ja lõpetades mesilaste haiguste tõrjega. See raamat on mõeldud nii algajatele kui ka kogenud mesinikele ning pakub kaasaegset teavet mesinduse valdkonnas.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300310 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Tegelik mesindus on praktiline ja informatiivne raamat, mis annab ülevaate mesindusest erinevatel tasanditel. Autor, Herman Talts, käsitleb mesindust alates mesilaspere bioloogiast kuni mesilaste haiguste tõrjeni.

Raamatu peamised teemad hõlmavad järgmist:

Mesilaspere bioloogia: Raamat annab üksikasjaliku ülevaate mesilaspere struktuurist ja funktsioonidest. See sisaldab teavet mesilaste rollide ja vastutuse kohta mesilas, sealhulgas kuninganna, töölistöötajate ja isaste mesilaste funktsioonid.

Mesila rajamine ja hooldus: Autor annab selge juhendi selle kohta, kuidas rajada ja hooldada mesilat. See hõlmab mesilate ehitamist, mesilaspere haldamist ja toitmist erinevatel aastaaegadel.

Mesilastõugude kasvatamine: Raamatus käsitletakse erinevaid mesilastõugusid ja nende omadusi. See aitab mesinikel valida sobiva tõu vastavalt nende eesmärkidele ja mesinduspiirkonnale.

Mesilaste haigused ja tõrje: Raamat selgitab erinevate mesilaste haiguste tunnuseid ja nende tõrjemeetodeid. See on oluline teave mesinikele, et säilitada mesilaspere tervis ja tõrjuda potentsiaalseid ohte.

Võrreldes eelmise trükiga on Tegelik mesindus uuendatud ja täiendatud kaasaegsete mesindusteaduse ja -praktika seisukohalt. See raamat on mõeldud nii algajatele, kes soovivad alustada mesindusega, kui ka kogenud mesinikele, kes soovivad täiendada oma teadmisi ja oskusi. Samuti on see suurepärane lugemine kõigile mesindusest huvitatud inimestele, kes soovivad rohkem teada saada selle olulise tegevuse kohta, mis on seotud mesilaste ja nende toodanguga.

Lisainfo

Kaal 0,321 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1971

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

240

Seisukord

Hea

Ostukorv