Team of Teams

Team of Teams tutvustab endise nelja tärni kindrali Stanley McChrystali uut jõulist juhtimismudelit, mis on inspireeritud tema kogemustest Ühendatud Erioperatsioonide Käsu (JSOC) komandörina.

13,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300766 Kategooria:

Kirjeldus

Endine nelja tärni kindral Stanley McChrystal tutvustab uut jõulist juhtimismudelit, mis on inspireeritud tema kogemustest Ühendatud Erioperatsioonide Käsu (JSOC) komandörina. Olles selles rollis, heitis McChrystal kõrvale sajandi juhtimistarkuse ja keskendus mehaanilise tõhususe asemel orgaanilisele kohanemisvõimele.

Selles raamatus illustreerib ta, kuidas iga organisatsioon saab teha sama ülemineku ja toimida nagu meeskondade meeskond, kus väikesed rühmad ühendavad eksperimenteerimise vabaduse pideva kogemuste jagamise jõuga.

Kasutades oma sõjalise karjääri rikkalikku tausta ning erinevaid näiteid alates haigla erakorralise meditsiini osakondadest kuni NASA kosmoseprogrammini, raamib McChrystal tänaste organisatsioonide ees seisva eksistentsiaalse väljakutse ja pakub veenvat ning tõhusat lahendust.

Lisainfo

Kaal 0,218 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2015

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

304

ISBN

9780241250839

Seisukord

Hea

Ostukorv