Tartu University and Latvia

Avasta põnev ajalooline teos, mis vaatleb Tartu Ülikooli ja Läti vahelisi suhteid, eriti keskendudes 1920. ja 1930. aastatele. See raamat viib sind ajas tagasi, et uurida hariduslikke, kultuurilisi ja akadeemilisi sidemeid Tartu Ülikooli ja Läti vahel sellel olulisel ajajärgul.

24,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 24 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Tartu University and Latvia: with an emphasis on relations in the 1920s and 1930s on haarav ajalooline teos, mis heidab valgust Tartu Ülikooli ja Läti vahelistele suhetele, keskendudes eriti 1920. ja 1930. aastatele, mil piirkond koges suuri muutusi ja väljakutseid.

Selle raamatu lehekülgedel saad sukelduda minevikku ja mõista, kuidas Tartu Ülikool ja Läti olid omavahel seotud mitmel tasandil. Autor uurib hoolikalt nende kahe piirkonna koostööd hariduse, kultuuri ja akadeemilise maailma vallas ning kuidas need sidemed mõjutasid mõlemat osapoolt.

Ajaloouurimuste ja -analüüsi kaudu saad aimu Tartu Ülikooli ja Läti vahelistest ühistegevustest, ideede vahetusest ja kultuurilistest mõjutustest, mis toimusid sel ajaloolisel perioodil. Raamat avab uksed minevikku ja näitab, kuidas akadeemiline ja kultuuriline koostöö võib mõjutada kogu piirkonna arengut.

Kui oled huvitatud Baltikumi ajaloost, akadeemilistest suhetest ja kultuurilistest mõjutustest, siis on see raamat ideaalne sinu jaoks. See pakub põhjalikku ülevaadet Tartu Ülikooli ja Läti vahelistest sidemetest ning nende rollist selles piirkonnas ajal, mil muutused olid märkimisväärsed.

Selle teose põhjalik uurimus avab sinu silmad mineviku sündmuste ja suhete keerukusele, pakkudes sulle uusi teadmisi ja mõistmist sellest olulisest perioodist Baltikumi ajaloos.

Lisainfo

Kaal 0,399 kg
Mõõtmed 23 × 15,5 × 2 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

240

ISBN

9985874218

Seisukord

Hea

Ostukorv