Tähendusunenäod, ended ja prohvetlus

Unenäod, ended ja prohvetlus autorilt Ilmar Soomere on sügavuti uuriv teos, mis avab lugejatele maagilise ja mõistatusliku maailma, mis puudutab unenägusid, endede tõlgendamist ja prohvetluse fenomeni. Raamat uurib unenägude neurofüsioloogiat, ajalugu ja kultuurilisi aspekte ning toob esile nende rolli inimkonna ajaloos ja mõtlemises. See on põnev lugemine neile, kes soovivad mõista sügavamalt inimese alateadvuse, märguannete ja tulevikuennustuste maailma.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Raamat Tähendusunenäod, ended ja prohvetlus autorilt Ilmar Soomere viib lugeja põnevale teekonnale unenägude, tähendusunenägude, endede ja prohvetluse maailma. See mitmekülgne teos uurib unenägude neurofüsioloogiat, keskendudes unenägude olemusele ja füsioloogiale. Autor vaatleb unenägude uurimist, alates loomade unenäodest kuni imikute ja täiskasvanuteni.

Raamat annab ülevaate unenäo psühholoogiast ja uurib, kuidas haigused võivad mõjutada unenägusid. Lisaks vaatleb see parapsühholoogia vaatenurka unenägudele ja ka skeptiku seisukohta selles küsimuses.

Unenägude tähendus käsitleb ajalooliselt ja kultuuriliselt tähendusunenägusid erinevates ühiskondades ja ajastutel. Raamat ulatub sumeri ja Egiptuse vanadest tsivilisatsioonidest kuni Vana-Kreeka, Vana-Rooma ja Piibli aegadeni. Samuti uuritakse unenägude rolli rahvuseepostes ja endeid.

Lisaks keskendub raamat prohvetlusele, nii eksperimentaalsetele kui ka spontaansele prohvetlusele võõrsil. See uurib ka Eesti tähendusunenägusid, mitteprohvetlikke tähendusunenägusid ja prohvetluse erinevaid vorme. Autor jagab ka isiklikke tähendusunenägusid ning puudutab karma seadust.

Kokkuvõttes avab Tähendusunenäod, ended ja prohvetlus lugejatele ukse mõistatuslikku maailma, kus unenäod, ended ja prohvetlus saavad uue tähenduse ning inspireerivad mõtisklema inimkonna sügavamate mõistatuste üle.

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1994

Keel

Lehekülgede arv

201

Seisukord

Hea

Ostukorv