Tagasitulek tähtede juurest

Stanislaw Lemi Tagasitulek tähtede juurest on hoiatusromaan, mis pakub kaasahaaravaid mõtteid ja filosoofilist sügavust tsivilisatsiooni arengu võimalikest teekondadest. Teos avab heaoluühiskonna keerdkäike, paljastades selle välise kihi all peituvaid ummikuid ning kajastades autorile iseloomulikku fantastilise keskkonna ja karakterite meisterlikkust.

3,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 3 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300852 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Stanislaw Lemi Tagasitulek tähtede juurest avab lugejatele haarava ja filosoofiliselt rikka maailma, kus autor pakub hoiatusromaanina mõtlemisainet tsivilisatsiooni arengu erinevatele radadele. Teos pakub sügavat analüüsi ja avab peeneid kihte heaoluühiskonna struktuuris, paljastades selle välise hiilguse all peituvaid sügavamaid ummikuid ning kajastades Lemi iseloomulikku kirjutamisstiili fantastiliste keskkondade ja karakterite loomisel.

Tagasitulek tähtede juurest on üks Lemi populaarsemaid teoseid, kus autor viib lugeja unikaalsesse maailma, avades mõttemaailma ja nägemuse ühe teoreetiliselt võimaliku teekonna kohta tsivilisatsiooni arengus. Lemi loomingus väljendub mitmekülgsus, ulatudes filosoofilisest analüüsist kuni satiirilise ja humoorika groteskini, mis on eesti lugejale tuttav just läbi Ijon Tichy tegelaskuju. Teos pakub sügavust, mõtlemisainet ning avardab silmaringi, kandes endas ulmekirjandusele omast meisterlikkust ja rikkalikke karaktereid.

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1976

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

240

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Ostukorv