Taeval ei ole soosikuid

Taevail ei ole soosikuid on Erich Maria Remarque’i haarav lugu armastusest ja elu väärtusest kaotuse varjus. Teos viib lugeja Šveitsi kõrgmägedesse sanatooriumisse, kus tuberkuloosipatsientide maailmas kohtuvad kaks erinevat saatust. Lillian, kes on juba kaotanud usku tervenemisse, ja Clerfayt, kogenud võidusõitja, kes tunneb oma surelikkust, ühendavad jõud ning alustavad reisi läbi kevadise Euroopa. Armastus ja hirm kaotuse ees saavad peategelaste saatuse kaalukeeleks selles südantliigutavas romaanis.

10,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300696 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Erich Maria Remarque’i Taevail ei ole soosikuid on liigutav lugu armastusest, elust ja surmast, mis haarab lugeja kaasa kaotuse valusse ja armastuse võimsusse. Teose tegevus toimub Šveitsi kõrgmäestiku sanatooriumis, kus tuberkuloosipatsiendid otsivad lootust ja tervenemist.

Peategelaste hulgas on Lillian, noor naine, kelle lootused tervenemisele hakkavad hääbuma. Ta näeb, kuidas patsiendid varjutatakse anonüümsete statistikutena, kelle saatus on sageli ette määratud. Kuid ühel päeval saabub sanatooriumisse Clerfayt, endine võidusõitja ja Lilliani sõber. Ta toob kaasa uue hingamise ja lootuse, kuid samas ka hirmu kaotuse ees.

Clerfayt on harjunud eluga ohtlikes ringradadel, kuid tema kohtumine Lillianiga viib ta uude maailma, kus ta peab silmitsi seisma omaenda surelikkuse ja kaotusega. Nende kahe erinevate saatuste kohtumine loob teose südantlõhestava pinge, mis muudab selle lugeja jaoks unustamatuks.

Taevail ei ole soosikuid on romaan, mis tõstab esile elu haprust ja väärtust ning näitab, kuidas armastus võib leida tee ka kõige lootusetumates olukordades. See on lugu, mis jääb kauaks meelde ja paneb mõtlema elu sügavamate tähenduste üle.

Lisainfo

Kaal 0,213 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1991

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

223

ISBN

5450018169

Seisukord

Hea

Ostukorv