Süvameri

Avasta meremehe ja kapteni Lembit Uustulndi kirjanduslik annetust raamatus “Süvameri,” mis jutustab põnevat lugu merest ja selle mõjust inimeste elule. Raamat käsitleb inimeste iseloomu äärmuslikke külgi ning pakub põnevaid olukordi, konflikte, armastust ja eneseleidmist, kus inimeste sisemine võitlus on mõnikord keerulisem kui võitlus merest tulenevate stiihiatega.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400199 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Lembit Uustulndi romaan “Süvameri” on haarav teos, mis viib lugeja põnevale merereisile ja avab mere maailma saladused ning selle mõju inimeste elule. Uustulnd, kes on tuntud tüürimehe ja kaptenina, toob oma raamatus esile merel elamise keerukuse ja ilu ning selle, kuidas merel ilmnevad inimeste iseloomu kõige äärmuslikumad küljed.

Raamatus “Süvameri” leidub mitmesuguseid põnevaid olukordi, konflikte ja seiklusi, mis paljastavad, kuidas meri võib inimeste elu dramaatiliselt mõjutada. Merel ilmnevad nii inimeste vaprust kui ka hirmu, nende otsusekindlust ja kahtlusi, nende armastust ja vastuolusid. Merel saavad inimesed võimaluse võidelda mitte ainult stiihiatega, vaid ka iseendaga.

See romaan räägib rohkem kui pelgalt mereelust. See on sügav ja mõtlemapanev lugu inimestest ja nende võitlusest iseendaga, mis võib olla mõnikord raskem kui võitlus loodusjõududega. See on lugu sellest, kuidas meri mõjutab inimeste iseloomu ja avab nende sisemaailma sügavamaid kihte.

“Süvameri” on Lembit Uustulndi annetuse meistriteos, mis toob esile tema kirjandusliku ande ja võime kirjeldada merd ja inimesi nii eluliselt ja sügavalt. See on raamat kõigile meresõpradele, seiklushimulistele ja neile, kes hindavad inimeste sisemist võitlust ja jõudu, mis neid keerukates olukordades juhatab.

Lisainfo

Kaal 0,48 kg
Mõõtmed 21,5 × 15,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

359

ISBN

998530506x

Ostukorv