Suhtluse teel edukaks

Dale Carnegie, inimpotentsiaali liikumise pioneeri, on loonud võrratu teose “Suhtluse teel edukaks,” mis aitab lugejatel muutuda enesekindlamaks, sõbralikumaks ja mõjuvõimsamaks suhtluses. Tema maailmakuulsa raamatu “How to Win Friends and Influence People” järeltulijana keskendub see raamat suhtlemisoskuste arendamisele, aidates inimestel saavutada edu nii isiklikus kui ka professionaalses elus.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400009 Kategooriad: , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Suhtluse teel edukaks 2012 / Dale Carnegie

“Dale Carnegie on nimi, mis seostub inimpotentsiaali liikumise ja enesekindluse edendamisega nagu ükski teine. Tema õpetused ja kirjutised on aidanud miljoneid inimesi üle kogu maailma muutuda enesekindlamaks, sõbralikumaks ja mõjuvõimsamaks suhtluses. Tema panus ühiskonda on võrratult väärtuslik ning tema sõnum on selge: suhtlemine on võti inimestevahelistesse suhetesse ning edukaks saamiseks.

“”Suhtluse teel edukaks”” on osa 5-osalisest sarjast, mille Dale Carnegie koostas enesearengu, suhete ja motivatsiooniga seotud teemade kohta. Sarjas on juba varem ilmunud raamat “”Kuidas luua edukaid suhteid.”” Need raamatud pakuvad uusi ja väärtuslikke teadmisi ning suuniseid selle kohta, kuidas muuta oma isiklik ja tööelu edukaks ja nauditavaks teekonnaks.

Kui soovite parandada oma suhtlemisoskusi, saada rohkem enesekindlust ja mõjuvõimu suhtluses ning saavutada edu nii isiklikus kui ka professionaalses elus, on “”Suhtluse teel edukaks”” raamat, mida peaksite kindlasti lugema. Dale Carnegie pärand jätkab inimeste innustamist ja aitab neil avastada suhtlemise jõudu.”

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1,7 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2012

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

205

Ostukorv