Stahli mantlipärijad

“Stahli Mantlipärijad: Eesti keele uurimise lugu” on oluline raamat, mis uurib eesti keele uurimise ajalugu ja arengut. Raamat annab ülevaate olulistest sündmustest ja isikutest, kes on mänginud rolli eesti keele uurimises ning aitab lugejatel mõista selle valdkonna tähtsust eesti kultuuri- ja teadusloos. “Stahli Mantlipärijad” on väärtuslik ressurss keeleteadlastele, kuid sobib ka kõigile, kes on huvitatud Eesti kultuuriloost ja keelest.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400158 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

“Stahli Mantlipärijad: Eesti keele uurimise lugu” on Reet Kasiku poolt kirjutatud oluline raamat, mis käsitleb eesti keele uurimise ajalugu ja arengut. See raamat võtab kokku olulised sündmused ja isikud eesti keele uurimise valdkonnas ning annab lugejatele põhjaliku ülevaate selle valdkonna tähtsusest eesti rahvuslikus kultuuri- ja teadusloos.

“Stahli Mantlipärijad” on suurepärane ressurss keeleteadlastele, kuid sellest võivad kasu saada ka kõik, kes on huvitatud Eesti kultuuriloost ja keele arengust. Raamat on ka väärtuslik õppevahend keeleteadust õppivatele üliõpilastele, aidates neil paremini mõista eesti keele uurimise ajalugu ja olulisust.

Reet Kasik annab lugejatele võimaluse süveneda eesti keele uurimise põnevatesse aspektidesse ning mõista, kuidas see valdkond on aidanud kaasa eesti keele ja kultuuri säilimisele ja arengule.

Lisainfo

Kaal 0,707 kg
Mõõtmed 25 × 18 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

303

ISBN

9789949196326

Ostukorv