Sportlik treening

Sportlik treening on sporditeadlase Atko Viru poolt kirjutatud raamat, mis hõlmab üldarusaadavas keeles sportliku treeningu erinevaid aspekte. See on mõeldud treeneritele ja sportlastele, kes soovivad mõista ja rakendada uusimaid teaduslikke teadmisi treeningu valdkonnas. Raamat on praktiline käsiraamat, mis sobib kõigile spordialadele.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300379 Kategooria:

Kirjeldus

Sportlik treening on sporditeadlase Atko Viru poolt kirjutatud raamat, mis pakub üldarusaadavas keeles põhjalikku ülevaadet sportliku treeningu erinevatest aspektidest. Autor on teaduste doktor ning tema eesmärk on vahendada sporditeadust ja teaduslikke teadmisi treeneritele ja sportlastele arusaadavas ja praktilises vormis.

Raamat katab mitmeid olulisi teemasid, mis on seotud sportliku treeninguga:

Füüsiline ettevalmistus: Autor annab ülevaate füüsilise ettevalmistuse põhiprintsiipidest, sh vastupidavuse, jõu, kiiruse ja paindlikkuse treenimine.

Treeningute planeerimine: Raamat selgitab, kuidas koostada tõhusaid treeningplaane, sealhulgas perioodilist treenimist ja spetsiifiliste oskuste arendamist.

Toitumine ja taastumine: Autor räägib toitumise ja taastumise olulisusest treeningprotsessis ning kuidas õige toitumine mõjutab sportlikku sooritust.

Vigastuste ennetamine ja ravimine: Raamat käsitleb vigastuste vältimise ja vigastuste ravimise strateegiaid ning kuidas neid integreerida treeningrutiini.

Psühholoogia ja motivatsioon: Spordi psühholoogilised aspektid, sh eneseusaldus, motivatsioon ja stressi juhtimine, on samuti olulised teemad.

Sportlik treening on praktiline käsiraamat, mis pakub teaduspõhist lähenemist spordi ja treeningu valdkonnale. See sobib igasugusele spordialale ning on kasulik nii treeneritele kui ka sportlastele, kes soovivad oma treeninguid optimeerida ja saavutada paremaid tulemusi. Raamat aitab lugejatel mõista, kuidas teaduslikud teadmised saavad toetada nende sportlikke eesmärke.

Lisainfo

Kaal 0,307 kg
Mõõtmed 22,5 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1988

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

229

ISBN

5450008767

Seisukord

Hea

Ostukorv