Rõõm teeb taeva taga tuld: Ernst Enno

Rõõm teeb taeva taga tuld. Ernst Enno on südantsoojendav lugu Eesti kirjanduse suurkujust Ernst Ennost ja tema perekonnast. Autor Elin-Kai Toona (Gottschalk) on koostanud selle raamatu Ernst Enno abikaasa Ella ning tütre Liki meenutuste põhjal, tuues lugejateni perekonna loo ja väärtuslikud mälestused.

18,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Rõõm teeb taeva taga tuld. Ernst Enno on emotsionaalne ja südamlik lugu Eesti kirjanduse ühest silmapaistvamast isikust, luuletajast Ernst Ennost ja tema lähedastest. Raamat on koostatud Ernst Enno abikaasa Ella ning tütre Liki meenutuste põhjal, tuues lugejateni selle väljapaistva kirjaniku perekonna elu ja loo.

Autor Elin-Kai Toona (Gottschalk) on pühendunud selle raamatu koostamisele, kasutades perekonna liikmete märkmeid ja jutte, et avada Ernst Enno hinge ja mõtteid. Raamat annab ülevaate Ernst Enno elust ja loomingust tema lähedaste pilgu läbi ning toob esile nende erilise suhte kirjanduse ja loomingu maailmaga.

Raamat on illustreeritud fotodega, mis aitavad lugejatel luua parema ettekujutuse Ernst Enno elust ja ajastust, milles ta elas. See teos ei ole pelgalt biograafia, vaid ka armastuskiri ja perekonnalugu, mis toob esile sügavaid tundeid, mälestusi ja lootust.

Rõõm teeb taeva taga tuld. Ernst Enno on lugemine kõigile, kes armastavad Ernst Enno luulet ja kultuurilugu ning soovivad saada sissevaadet tema isiklikku ellu ja lähedaste mälestustesse. See raamat toob lugejate ette huvitava ajastuloo ning tähenduslikud hetked ühe Eesti kirjandusmaailma suurkuju elus.

Lisainfo

Kaal 0,861 kg
Mõõtmed 24 × 16 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2000

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

326

ISBN

9985878574

Seisukord

Väga hea

Ostukorv