-25%

Tehniline joonestamine õpik

Urmas Asi poolt kirjutatud Tehniline joonestamine õpik on oluline ressurss kutsekoolide mehaanika- ja masinaehitusvaldkonna ning ehitusvaldkonna erialade õpilastele. See õpik on välja antud 2009. aastal ning on hiljem täiendatud ja kaasajastatud väljaanne. Raamatus käsitletakse masinaehitusjoonestamise olulisi põhimõisteid ja aitab õpilastel arendada joonestusoskust ning jooniste lugemisoskust.

Original price was: 30,00 €.Current price is: 22,50 €.

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Tehniline joonestamine Õpik on kooskõlas mehaanika ja metallitöö riikliku õppekavaga ning on mõeldud õpilastele, kes soovivad omandada vajalikke teadmisi tehnilise joonestamise valdkonnas. See õpik selgitab põhjalikult jooniste koostamise ja lugemise põhimõtteid ning annab õpilastele aluse enne, kui nad sukelduvad arvutigraafika maailma.

Raamatus võrreldakse mitmeid ISO standardeid, samuti tutvustatakse ja selgitatakse muid jooniste koostamisele kasutatavaid standardeid. Õpiku lõpus on test, mis võimaldab õpilastel kontrollida oma teadmisi ja oskusi joonestamise valdkonnas.

Autor Urmas Asi on Rakvere Ametikooli mehaanikavaldkonna juhtivõpetaja ning omab tehnikakandidaadi kraadi (PhD). Tema raamat “Tehniline joonestamine” on väärtuslik ressurss õpilastele, kes soovivad saada põhjalikke teadmisi tehnilise joonestamise valdkonnas ning arendada oma oskusi selle olulise tehnilise oskuse valdamisel.

Lisainfo

Kaal 0,348 kg
Mõõtmed 30 × 21 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2013

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

127

Sari

ISBN

9789949466894

Ostukorv