Rohumaaviljelus Eestis

Rohumaaviljelus Eestis on praktiline teejuht kõigile, kes tegelevad kultuurrohumaade rajamise ja kasutamisega. Autor Aleksander Adojaan jagab väärtuslikke teadmisi ja praktilisi näpunäiteid, muutes raamatu asendamatuks abivahendiks rohumaaviljelusega tegelevatele põllumajandustootjatele ja huvilistele.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300743 Kategooria:

Kirjeldus

Rohumaaviljelus Eestis on praktiline ja informatiivne teejuht kõigile, kes on seotud kultuurrohumaade rajamise ja kasutamisega Eestis. Autor Aleksander Adojaan on koostanud asendamatu ressursi, mis pakub väärtuslikke teadmisi ja praktilisi juhiseid rohumaaviljeluse valdkonnas.

Raamat on suunatud nii kogenud põllumajandustootjatele kui ka neile, kes alles alustavad kultuurrohumaade kasutamist. Aleksander Adojaan jagab oma pikaajalisi kogemusi ja teadmisi, aidates lugejatel paremini mõista rohumaaviljeluse põhimõtteid, parimaid tavasid ja väljakutseid, millega selles valdkonnas kokku puututakse.

Rohumaaviljelus Eestis hõlmab mitmeid olulisi teemasid, nagu rohumaade rajamine, hooldamine, söötmine ning erinevate kultuuride kasvatamine. Raamat on koostatud arusaadavas ja praktilises stiilis, muutes selle kasulikuks juhendiks igale põllumajandustootjale ja huvilisele, kes soovib saavutada parimaid tulemusi rohumaaviljeluse valdkonnas Eestis.

Lisainfo

Kaal 0,736 kg
Mõõtmed 22,5 × 15,5 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1961

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

592

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv