Rihmajamid

Avasta rihmajamite maailm Eugen Soonvaldi raamatu Rihmajamid abil. Raamat pakub põhjalikku teavet rihmajamite iseloomustusest, klassifikatsioonist ja nende komponentidest. See juhend sisaldab ka praktilisi näiteid rihmajami kujundamise ja arvutamise kohta, hõlmates geomeetriat, kinemaatikat ja palju muud. Lisaks käsitletakse rihmarataste monteerimise, ohutuse ja hooldamisnõudeid, mis muudavad selle raamatu hindamatuks ressursiks rihmajamite mõistmisel ja kasutamisel.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300452 Kategooriad: , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Eugen Soonvaldi raamat Rihmajamid on põhjalik ja praktiline juhend, mis keskendub rihmajamite maailmale. Raamat algab rihmajamite iseloomustuse ja klassifikatsiooniga, pakkudes lugejale sügava ülevaate nende keerukast maailmast. Rihmad, rihmarattad, lülitamisseadmed ja muud olulised elemendid on põhjalikult lahatud.

Raamat viib lugeja rihmajami kujundamise ja arvutamise alusteni, hõlmates nii geomeetriat, kinemaatikat kui ka rihma pinget ja võllide koormust. Olulised teemad, nagu rihmajami arvutus, lamerihmajamid, kiilrihmajamid ja kiirekäigulised lamerihmajamid, on esitatud praktiliste näidetega, mis aitavad mõista nende rakendusi reaalsetes olukordades.

Raamatu lõpus käsitletakse rihmrataste monteerimise, ohutuse ja hooldamisnõudeid, mis on olulised rihmajamite tõhusaks toimimiseks ja ohutuks kasutamiseks.

See raamat on suurepärane ressurss kõigile, kes soovivad süvendada oma teadmisi rihmajamite valdkonnas, olgu nad siis insenerid, mehaanikud või tehnikahuvilised.

Lisainfo

Kaal 0,194 kg
Mõõtmed 23 × 16,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1952

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

132

Seisukord

Väga hea

Ostukorv