Remondimaterjalid

Valter Paki Remondimaterjalid on praktiline teejuht, mis keskendub masinate remondiks kasutatavatele materjalidele. Raamatus iseloomustatakse mitmesuguseid metallilisi ja mittemetallilisi materjale, tuues esile nende omadused ja praktilise kasutuse juhised. See on väärtuslik ressurss remondikodade töötajatele, mehhanisaatoritele ja õppijatele põllumajandusõppeasutustes.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300649 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Valter Paki Remondimaterjalid on praktiline käsiraamat, mis pakub põhjalikku ülevaadet masinate remondiks kasutatavatest materjalidest. Autor on loonud selge ja informatiivse teejuhi, mis aitab remondikodade töötajatel, mehhanisaatoritel ja põllumajandusõppeasutustes õppijatel mõista erinevate materjalide omadusi ning nende kasutamise praktilisi aspekte.

Raamatus keskendutakse nii metallilistele kui ka mittemetallilistele konstruktsiooni- ja abimaterjalidele. Iga materjali iseloomustatakse põhjalikult, tuues välja selle olulisemad omadused, tugevused ja nõrkused. Lisaks sellele annab autor kasulikke juhiseid materjalide õigeaegseks ja tõhusaks kasutamiseks remondiprotsessis.

Remondimaterjalid on kohandatud remondikodade töötajatele ja mehhanisaatoritele, kelle igapäevatöö hõlmab erinevate masinate ja seadmete korrashoiu ja parandamisega seotud ülesandeid. Samuti on see väärtuslik õppematerjal põllumajandusõppeasutuste õpilastele, kes soovivad omandada praktilisi teadmisi ja oskusi masinate remondi valdkonnas.

Remondimaterjalid on praktiline teejuht, mis pakub selget ja arusaadavat teavet materjalide valiku, kasutamise ja hoolitsemise kohta remonditöödel. See on vajalik ressurss kõigile, kes tegelevad masinate remondiga ning soovivad mõista erinevate materjalide rolli ja tähtsust selles protsessis.

Lisainfo

Kaal 0,096 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1983

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

94

Sari

Seisukord

Väga hea

Ostukorv