Realistlik kunst Eestis : XIX sajandi algusest kuni tänapäevani 1956 – Riiklik Kunstimuuseum

Realistlik kunst Eestis: XIX sajandi algusest kuni tänapäevani on põnev ja hariv raamat, mis viib lugeja Eesti kunstimaailma pika ja mitmekülgse ajaloo sügavustesse. Koostajad Hilja Läti ja E. Mägi toovad esile Tallinna Riikliku Kunstimuuseumi alalisel ülevaatenäitusel eksponeeritud materjali, mis tutvustab Eesti kunsti realistlikku ja progressiivset pärandit. See raamat annab põhjaliku ülevaate kunsti arengust XIX sajandi algusest tänapäevani ning sisaldab üle saja reproduktsiooni koos nimekirjaga, tuues lugejale kunsti maagia otse nende käteulatusse.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300247 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Realistlik kunst Eestis: XIX sajandi algusest kuni tänapäevani on kaasahaarav teos, mis avab lugejatele Eesti kunstimaailma pika ja rikkaliku ajaloo. Koostajad Hilja Läti ja E. Mägi on kogunud kokku materjali, mis on pärit Tallinna Riikliku Kunstimuuseumi alaliselt ülevaatenäituselt. See materjal võimaldab lugejal sukelduda Eesti kunsti arengusse ja mõista realistliku kunsti olulisust selle teekonnal.

Raamat hõlmab laia ajavahemikku, alates XIX sajandi algusest kuni tänapäevani. See annab võimaluse jälgida kunsti kujunemist ja muutumist aastate jooksul ning tuua esile nii mineviku realistliku kunsti kui ka Nõukogude Eesti kunstnike tööde paremiku. Autorid aitavad lugejatel mõista kunsti arengut erinevates ajastutes ja kontekstides ning näitavad, kuidas kunst on kajastanud ühiskonna muutusi ja väljakutseid.

Raamatu lõpus leidub üle saja reproduktsiooni koos nimekirjaga, mis võimaldab lugejatel süveneda konkreetsetesse kunstiteostesse ja nautida nende ilu. Realistlik kunst Eestis pakub lugejatele võimalust avastada kunsti võlu ning saada ülevaade Eesti kunsti rikkalikust pärandist.

See raamat on suurepärane ressurss nii kunstihuvilistele kui ka neile, kes soovivad mõista Eesti kultuuri ja ajalugu kunsti kaudu. See toob esile kunsti tähtsuse ühiskonnas ning avab ukse Eesti kunstimaailma minevikku ja olevikku.

Lisainfo

Kaal 0,526 kg
Mõõtmed 23 × 18 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1956

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

135

Seisukord

Hea

Ostukorv