-25%

Rakenduspedagoogika õpik

Rakenduspedagoogika õpik on koostatud Kaitsejõudude peastaabi poolt ja on mõeldud peamiselt kasutamiseks Kaitseväe õppeasutustes. See sisaldab praktilisi juhiseid pedagoogiliste teooriate praktiliseks rakendamiseks ning toimib väärtusliku metoodikaõpikuna.

Original price was: 24,00 €.Current price is: 18,00 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Pedagoogika on teadus, mis uurib õpetamise ja õppimise protsesse ning selle eesmärgiks on paremini mõista, kuidas inimesed omandavad teadmisi ja oskusi. Kaitsevägi on koht, kus haridus ja koolitus mängivad olulist rolli sõdurite ettevalmistamisel keerukateks ülesanneteks ja vastutuseks.

Rakenduspedagoogika õpik on spetsiaalselt koostatud Kaitsejõudude peastaabi poolt ning selle eesmärk on pakkuda pedagoogilisi juhiseid ja metoodikaid, mis on kohandatud sõjalise konteksti ja Kaitseväe vajadustega. Raamat on suunatud eelkõige Kaitseväe õppeasutuste kasutamiseks, kuid võib olla kasulik ka teistele, kes tegelevad koolituse ja hariduse valdkonnas.

Raamat pakub praktilisi nõuandeid pedagoogiliste teooriate rakendamiseks praktikas. See aitab instruktoritel ja õppejõududel paremini mõista, kuidas õpetada ja koolitada sõdureid tõhusalt ning kuidas arendada nende teadmisi ja oskusi. Rakenduspedagoogika õpik aitab kaasa kvaliteetse koolituse tagamisele ning võimaldab paremini vastata sõjalistele väljakutsetele.

Kuigi raamat on mõeldud peamiselt Kaitseväe kasutamiseks, võivad selle pedagoogilised põhimõtted ja meetodid olla kasulikud ka teistes valdkondades, kus koolitus ja haridus mängivad olulist rolli. Rakenduspedagoogika õpik toob esile, kuidas pedagoogilised teooriad saavad praktiliselt toimida ja aitab juhendajatel paremini valmistada ette tulevasi sõdureid nende vastutusrikasteks ülesanneteks.

Lisainfo

Kaal 0,733 kg
Mõõtmed 24 × 17,5 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2002

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

306

ISBN

9985938925

Seisukord

Väga hea

Ostukorv