Rahvapärane arhitektuur

Raamat Rahvapärane Arhitektuur avab maagilise akna Eesti rahvapärase arhitektuuri maailma. See album toob teieni mitmekülgse kogumiku rahvapärastest ehitistest, mis annavad aimu Eesti ajaloolisest ehitustraditsioonist ja pärandist. Lisaks hõlmab raamat huvitavaid joonistusi, mis ulatuvad mööda ajatelge, tuues esile ehitiste ja kodude arengu aastate jooksul.

25,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 25 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Rahvapärane Arhitektuur on võrratu raamat, mis viib lugeja avastusretkele Eesti rahvapärase arhitektuuri imelisse maailma. See album on nagu aken minevikku, avades meile võimaluse uurida ja mõista Eesti kultuuripärandi sügavust ja mitmekesisust. Raamat keskendub rahvapärastele ehitistele, mis on oluline osa Eesti ajaloost ja kultuurist.

Album koosneb kaunite fotode ja joonistuste rikkalikust kogumikust, mis toovad esile erinevaid ehitiste kategooriaid ja nende erilist ilu. See annab ülevaate mitmesugustest ehitistest, alustades taluõuedest ja lõpetades kaevude ja veskitega. Lisaks tutvustab raamat ehitusmaterjale ja -tehnikat, tuues esile, kuidas ehitati ja kujundati kodud ja rajatised eri ajaperioodidel.

Üks eriline osa raamatust on joonistuste kogumik, mis hõlmab perioodi aastatest 1903 kuni 1971. Need joonised annavad aimu ehitiste struktuurist ja detailidest ning rikastavad raamatu teavet, pakkudes ajaloolist perspektiivi ja arengut.

Rahvapärane Arhitektuur on suurepärane lugemine nii arhitektuurihuvilistele kui ka kultuuriloolastele, kes soovivad süveneda Eesti rahvapärase arhitektuuri rikkalikku pärandisse. Raamat on suurepärane teejuht rahvapärase arhitektuuri maailma, avades uksed minevikku ja aidates mõista, kuidas meie kodud ja rajatised on aja jooksul kujunenud.

Lisainfo

Kaal 1,146 kg
Mõõtmed 27 × 22 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1977

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

302

Seisukord

Väga hea

Ostukorv