Raadiovastuvõtjate korrastamine

Eduard Jakoobi käsiraamat Raadiovastuvõtjate korrastamine on väärtuslik juhend kõigile, kes soovivad mõista ja lahendada raadiovastuvõtjate tüüpilisi rikkeid, olenemata sellest, kas need on seotud amplituud- või sagedusmodulatsiooniga. Raamat selgitab rikete avastamise metoodikat ning annab praktilised juhised nende kõrvaldamiseks. Lisaks käsitletakse transistorvastuvõtjate eripärasid ja nende rikete avastamist.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300278 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Eduard Jakoobi raamat Raadiovastuvõtjate korrastamine on hindamatu ressurss kõigile raadioentusiastidele ja tehnikahuvilistele. See käsiraamat pakub üksikasjalikku teavet raadiovastuvõtjate korrastamise kohta, hõlmates amplituud- ja sagedusmodulatsiooniga seotud tavalisi rikkeid ning nende avastamise ja kõrvaldamise meetodeid.

Raamat keskendub ka transistorvastuvõtjatele ja selgitab nende rikete avastamise iseärasusi. See annab lugejatele kindla arusaama raadiotehnikast ning võimaldab neil mõista ja parandada raadiovastuvõtjaid iseseisvalt.

Eraldi peatükis käsitletakse supervastuvõtjate reguleerimist ja häälestamist, aidates lugejatel saada maksimaalset jõudlust oma raadiovastuvõtjatest. Raamatus tutvustatakse ka lihtsamaid mõõteseadiseid, nende ehituskirjeldusi ja juhiseid nende kasutamiseks raadiovastuvõtjate korrastamisel.

Lisaks raadiovastuvõtjatele puudutab raamat ka radioolade heliplaadiseadiste ja magnetoolade magnetofoniosade korrastamist, pakkudes kasulikku teavet nende seadmete hooldamiseks ja parandamiseks.

Raadiovastuvõtjate korrastamine on väärtuslik käsiraamat, mis toetab tehnikahuvilisi ja raadioentusiaste nende seadmete paremaks mõistmise ja hooldamise teel. Eduard Jakoob on loonud selge ja arusaadava juhendi, mis aitab lugejatel saavutada parimat võimalikku helikvaliteeti oma raadiovastuvõtjates ja muudes seadmetes.

Lisainfo

Kaal 0,417 kg
Mõõtmed 21 × 13,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1969

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

358

Seisukord

Hea

Ostukorv