Raadio?…See on imelihtne!

Raadio?… See on imelihtne! on dialoogivormis kirjutatud raamat, mis pakub selget ülevaadet raadiovastuvõtjate ehitusest ja toimimisest. Ideaalne algajatele raadiohuvilistele ja raadiotehnikutele, kes soovivad mõista kaasaegse raadiotehnika aluseid.

7,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300877 Kategooria:

Kirjeldus

Kui raadiomaailm tundub müstiline ja põnev, siis Eugen Aisbergi teos Raadio?… See on imelihtne! toob selle imelise tehnoloogia lugejani selgete ja haaravate vestluste kaudu. Dialoog kogemustega raadioamatööri ning algaja raadiohuvilise vahel pakub lugejale põhjalikku ülevaadet kaasaegsete raadiovastuvõtjate ehitusest ja toimimisest.

Selles raamatus avaneb lugejatele maailm, kus raadiolained tantsivad ja mängivad, kus tehnilised detailid saavad tähenduse ning kus raadiovastuvõtjate saladused muutuvad selgeks ja ligipääsetavaks. Dialoogid on kirjutatud lihtsas ja arusaadavas keeles, tehes raadio maailma mõistmise kõigile hõlpsaks.

Raadio?… See on imelihtne! on suurepärane kaaslane kõigile, kes soovivad sukelduda raadiotehnika maailma või lihtsalt mõista, kuidas need võimsad ja imetlusväärsed seadmed toimivad. See on teejuht algajatele raadiohuvilistele ja huvitav lugemine kõigile, kes soovivad avastada, kuidas raadiovastuvõtjad tegelikult töötavad.

Lisainfo

Kaal 0,336 kg
Mõõtmed 22 × 17,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1969

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

216

Sari

ISBN

Seisukord

Väga hea

Ostukorv