Puutööraamat

Raamat on kõikehõlmav teejuht algajast puutöö huvilisest kuni oskusliku puutöömeistrini. See mahukas käsiraamat juhendab teid kõikides puutöö etappides, alustades õigete tööriistade valimisest ja nende kasutamise põhitõdedest, kulgedes läbi puidu valiku ja ettevalmistuse, koduse töötoa sisseseadmise ning lõpetades detailsete võtetega, nagu uste paigaldamine või mööblidetailide liitmine.

50,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400079 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Puutööraamat 2008 / Phil Davy

Raamat on kõikehõlmav teejuht algajast puutöö huvilisest kuni oskusliku puutöömeistrini. See mahukas käsiraamat juhendab teid kõikides puutöö etappides, alustades õigete tööriistade valimisest ja nende kasutamise põhitõdedest, kulgedes läbi puidu valiku ja ettevalmistuse, koduse töötoa sisseseadmise ning lõpetades detailsete võtetega, nagu uste paigaldamine või mööblidetailide liitmine. Iga protsess on põhjalikult lahti kirjutatud, selgitatud samm-sammult ja illustreeritud arvukate jooniste ning fotodega.

Raamat sukeldub puutöö eri valdkondadesse, pakkudes sügavamat ülevaadet erinevatest tehnikatest nagu treimine, nikerdamine ja puidu painutamine. Puutööraamat on ka ajakohane allikas, mis tutvustab teile uuemaid tööriistu ja seadmeid ning nende kasutamise nüansse, olgu tegu ajaloolise käsitöövahendiga või tipptasemel tehnoloogiaga.

See raamat on loodud neile, kes soovivad oma kätega puitu kujundada, pakkudes praktilisi teadmisi ja inspiratsiooni igal sammul. See on tõeline kaaslane kõigile, kes armastavad puidutööd ja soovivad oma oskusi arendada ja täiendada.

Lisainfo

Kaal 0,129 kg
Mõõtmed 28 × 22,5 × 2,4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

256

Ostukorv