Purpurpunaste pilvede maa

Purpurpunaste pilvede maa on põnev teaduslik-fantastiline jutustus ekspeditsioonist Veenusele. See haarav lugu kirjeldab ohtlikke ja dramaatilisi sündmusi, millega kokku puutub meeskond sellele raskesti ligipääsetavale planeedile jõudes. Raamat avab Veenuse koletislikud sood ja mustad kõrbemaastikud ning käsitleb keerulisi väljakutseid, millega eksperimentaatorid kokku puutuvad, rääkides ka inimese kohusetundest ja looduse alistamisest.

16,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300814 Kategooria:

Kirjeldus

Arkadi ja Boris Strugatski teaduslik-fantastiline teos Purpurpunaste pilvede maa viib lugeja põnevale ekspeditsioonile Veenusele, olles täis ohtlikke ja dramaatilisi sündmusi. Teos vallandab lugeja ette koletislikud sood, mustad kõrbed ning tundmatud fenomenid nagu punasest rõngast ja Tashmashibi mõistatusest . Lisaks looduse ekstreemsetele väljakutsetele tõstab raamat esile kohusetunde ja mehisuse teemad, rõhutades inimese püüdlusi loodust oma tahte järgi kujundada.

Lugu käsitleb eksperimentaatorite meeskonna kangelaslikke ja keerulisi katsumusi Veenuse tundmatul maastikul, luues dünaamilise loo, mis rõhutab inimkonna vastupidavust, leidlikkust ja tahtejõudu. Strugatskite loominguline narratiiv annab lugejale unikaalse pildi kosmoseuurimise keerdkäikudest ning inimlikust püüdest mõista ja valitseda tundmatut.

Lisainfo

Kaal 0,312 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1961

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

279

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Ostukorv