-25%

Projektijuhtimine

Raamat on lugemiseks kõigile kes soovivad saavutada edu tänapäeva kiiresti muutuvas ärimaailmas. Raamat pakub head ülevaadet projektijuhtimise põhimõtetest ja praktikatest, näidates, kuidas leida tasakaalu organisatsiooni, inimeste ja meetodite vahel. Selle teosega varustatuna on teil võti paindlikuks ja tulemuslikuks juhtimiseks igas ettevõtmises.

Original price was: 24,00 €.Current price is: 18,00 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Projektijuhtimine / Algis Perens

Raamat on kasulik abimees igale projektijuhile ja ettevõtjale. Raamatus käsitletakse projektijuhtimist kui olulist oskust igas valdkonnas, alates väikestest ettevõtetest kuni suurte korporatsioonideni. Perens rõhutab, kuidas projektide ajutine ja ühekordne olemus nõuab selgete tulemuste saavutamiseks aja ja kulude piiritlemist. Ta toob välja, kuidas kiiresti muutuv keskkond nõuab organisatsioonidelt paindlikkust ja kohandumisvõimet, mida projektijuhtimine suudab pakkuda.

Raamat jagab teadmisi, kuidas efektiivselt rakendada projektijuhtimise meetodeid, et muuta ettevõte kiiremini reageerivaks ja paindlikumaks. Perens juhib tähelepanu projektijuhtimise kolmele edutegurile: organisatsioonile, inimestele ja meetoditele. Ta selgitab, kuidas nende vahel tasakaalu leidmine aitab saavutada parimaid tulemusi ja hoiab ettevõtte konkurentsis püsivana.

Raamat “Projektijuhtimine” on mõeldud nii alustavale kui ka kogenud projektijuhtidele, pakkudes praktilisi näpunäiteid, uuringuid ja reaalsete projektide analüüse. See on asendamatu lugemine kõigile, kes soovivad arendada oma projektijuhtimisoskusi ja rakendada neid tõhusalt igapäevatöös.

Lisainfo

Kaal 0,397 kg
Mõõtmed 24 × 17 × 1,2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1999

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

166

Sari

ISBN

9985850629

Seisukord

Väga hea

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv