Sõjaromaan

Sõjaromaan on Väinö Linna ajatu teos, mis avab lugejatele autentse ja kaasahaarava pilgu Soome jõulise vastupanu ja võitluse poolele Teise maailmasõja ajal. Teose peamine fookus on inimeste, eriti kuulipilduja kompanii sõdurite, kogemustel, hirmul ja pühendumusel sõja keskel ning nende võitlustahtel, mis on muutnud selle raamatu Soome kirjanduse kullafondiks.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Sõjaromaan on Soome kirjaniku Väinö Linna kuulus ja ajatu teos, mis avab lugejatele võimsa ja liigutava pilgu Soome vastupanule ja võitlusele Teise maailmasõja keerulistel aegadel. Raamatu tegevus toimub 1940. aastate Soome talvises sõjas Nõukogude Liidu vastu ning keskendub eriti Soome kuulipilduja kompanii sõdurite kogemustele ja pingutustele selles verises konfliktis.

Teos avab jõuliselt ja ausalt lahinguväljal toimuva, paljastades sõja hirmu, higistamist ja külma talvesõda. Lugejad saavad kaasa elada sõdurite kartustele, pühendumusele ja vapratele tegudele, mis aitavad neil ellu jääda ja oma kodumaad kaitsta. Iga tegelane saab raamatus tugeva ja autentse karakteri, ja nende saatused puudutavad sügavalt lugejate südant.

Sõjaromaan on kirjutatud lihtsas ja siiras stiilis, mis teeb selle loo kergesti loetavaks ja kaasahaaravaks. Väinö Linna suudab edasi anda iga sõna ja tunde nii ausalt ja ehedalt, et lugejad tunnevad end selle sõjaromaani maailmas koduselt.

See raamat on saanud Soomes ja mujal maailmas tunnustust ning armastust. Selle algupärane versioon, mis polnud allutatud tsensuurile, tõi lugejateni ausa ja terava pilgu sõja reaalsusele. Nii nagu Soome rahva jaoks, on see teos saanud ka Eesti lugejatele oluliseks osaks Soome ja soomlaste ajaloo mõistmisel.

Sõjaromaan on Soome kirjanduse kullafond ja tähelepanuväärne teos, mille loo tegelased ja nende kogemused jäävad lugejatele meelde kogu eluks.

Lisainfo

Kaal 0,573 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 3 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

525

ISBN

9985849337

Seisukord

Väga hea

Ostukorv