Programmeerimine

“Rein Jürgenson annab raamatus ‘Programmeerimine kolmanda põlvkonna arvuteile’ ülevaate kolmanda põlvkonna arvutite struktuurist, operatsioonisüsteemidest ja programmeerimiskeeltest. Raamat keskendub põhjalikult PL/I-keelele ning on kasulik õppevahend nii kõrgkoolide õpilastele kui ka programmeerimisvaldkonnas töötavatele spetsialistidele.”

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300942 Kategooria:

Kirjeldus

Rein Jürgensoni raamat “Programmeerimine kolmanda põlvkonna arvuteile” pakub lugejatele ülevaadet kolmanda põlvkonna arvutite struktuurist, operatsioonisüsteemidest ja programmeerimiskeeltest. Raamat on struktureeritud nii, et see toob esile põhjalikud teadmised arvutite toimimisest ja nende programmeerimisest.

Raamatu suurim osa on pühendatud PL/I keelele, pakkudes süstemaatilist kursust selle keele õppimiseks. Autor on arvestanud erinevate erialadega lugejaid, võimaldades neil hõlpsalt eraldada endale vajalikke alamhulki ja keskenduda konkreetsetele jaotistele.

“Programmeerimine kolmanda põlvkonna arvuteile” on mõeldud õppevahendina programmeerimise ja arvutustehnika rakenduste õpetamiseks nii kõrgkoolide üliõpilastele kui ka keskeriõppeasutuste õpilastele. See raamat on ka kasulik allikmaterjal arvutuskeskuste ja uurimisasutuste töötajatele. Raamatus ei eeldata programmeerimisalaseid algteadmisi, mis muudab selle sobivaks ka algajatele programmeerijatele.

Kui soovid saada põhjalikku ülevaadet kolmanda põlvkonna arvutite programmeerimisest ja omandada oskusi PL/I-keeles, siis on see raamat sulle suurepärane ressurss. Avasta arvutimaailma põhjalikumalt ja arenda oma programmeerimisoskusi Rein Jürgensoni juhendamisel!

Lisainfo

Kaal 0,476 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1989

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

373

Sari

ISBN

5440000607

Seisukord

Väga hea

Ostukorv