Popullo

Uido Truija haarav romaan Popullo viib lugeja sügavale inimhinge keerdkäikudesse, jälgides Popullo Boticelano elu, mis saab ootamatu pöörde. Noor ja edukas pangajuht kaotab kõik, mis tema elus väärtuslik, ja tema tee viib teda läbi kannatuste, eneseotsingute ning karmide reaalsuste. Raamat kujutab inimlikkust nii edu kui ka kaotuse kontekstis ning avab lugejatele sügavaid emotsioone ja moraalseid dilemmasid.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300659 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Uido Truija haarav romaan Popullo on sügav ja liigutav lugu, mis uurib inimhinge keerdkäike, kui elu ootamatult kannapöörde võtab. Teoses jälgitakse peategelase, Popullo Boticelano, elu pärast ränka kaotust, mis seab kahtluse alla tema senise edu, karjääri ja isikliku õnne.

Popullo on noor ja edukas pangajuht, kes peab silmitsi seisma ootamatu tragöödiaga, mis muudab tema elu igaveseks. Pärast šokki kaotab ta kõik, mis tundus kindel ja väärtuslik. Romaan viib lugeja kaasa Popullo rännakule, kus teda ootavad eneseotsingud, kannatused ning karmid reaalsused. Popullo peab taasleidma iseenda ja mõistma, mis elus tegelikult oluline on.

Raamat kujutab inimlikkust nii edu kui ka kaotuse valguses, uurides sügavaid emotsioone, moraalseid dilemmasid ja elu keerukust. Popullo Boticelano lugu avab lugejatele mitmekihilise ja intrigeeriva maailma, kus positsioon ja rõivad kaotavad tähtsuse ning paljastub inimloomuse ühine telg nii paleedes kui ka põgenike laagrites.

Popullo on romaan, mis käsitleb elu põhiküsimusi, pakkudes lugejatele mõtlemisainet, sügavaid emotsioone ja südamlikke hetki. Uido Truija loob lummava loo armastusest, kaotusest ja eneseleidmisest, viies lugejad põnevale ja liigutavale teekonnale inimhinge sügavustesse.

Lisainfo

Kaal 0,23 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

192

ISBN

9985958047

Seisukord

Väga hea

Ostukorv