Põllumajandusmasinate korrosioonikaitse

Meinhard Pille raamat Põllumajandusmasinate korrosioonikaitse selgitab põllumajandusmasinate korrosiooni teket, tõrjevõimalusi ning korrosioonivastase kaitse olulisust. Raamat annab ülevaate erinevatest korrosioonitõrjevahenditest ja nende pealekandmise meetoditest.

5,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 5 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300895 Kategooria:

Kirjeldus

Põllumajandusmasinate korrosioonikaitse on oluline teatmeteos, mis avab põllumajandusmasinate korrosiooniprobleeme ning nende tõrjevõimalusi. Autor, Meinhard Pille, vaatleb põhjalikult korrosiooni põhjuseid, erinevaid korrosiooni liike ja nende mõju põllumajandustehnikale. Raamat juhatab lugeja läbi korrosiooni rahvamajandusliku tähtsuse ning selgitab, kuidas korrosioon mõjutab põllumajandusseadmete töökindlust ja ohutust.

Pille keskendub ka korrosioonivastaste kaitsemeetoditele, pakkudes ülevaadet erinevatest kaitsevahenditest ja nende rakendamise viisidest põllumajandusmasinatele. Lisaks tutvustab raamat erinevaid tõrjevõtteid ja -lahendusi, mis aitavad vähendada korrosioonist tulenevat kahju ja pikendavad seadmete eluiga.

Selle teose sihtgrupiks on eelkõige põllumajandustehnikaga tegelevad spetsialistid nagu remonditöökodade töötajad, mehhanisaatorid ning kõik need, kes soovivad mõista ja ennetada korrosioonist tulenevaid väljakutseid põllumajandusmasinate valdkonnas. Raamat pakub olulist teavet ja praktilisi juhiseid, mis aitavad säilitada masinate tõhusust ning vähendada korrosioonist tulenevaid kulutusi ja riske.

Lisainfo

Kaal 0,09 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1987

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

103

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Ostukorv