-25%

Nobelist Oscarini

Raamat annab põhjaliku ülevaate maailma olulisimatest auhindadest, alates Nobeli preemiast kuni Oscariteni, keskendudes nende ajaloolisele taustale ja tähendusele. Iga auhinna kirjeldusega kaasneb laureaatide nimekiri ning fotod ja illustratsioonid auhindadest. Teos kajastab rahvusvaheliselt tunnustatud auhindu erinevates valdkondades.

Original price was: 9,00 €.Current price is: 6,75 €.

Availability: 4 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Nobelist Oscarini : maailma auhindade koorekiht

Aastate vältel on auhindade näol tuntud ära ja tunnustatud erakordseid saavutusi erinevates valdkondades, olgu selleks teadus, kunst, kirjandus, muusika, näitlemine, ühiskondlik tegevus, sport või muud. See raamat võtab endale ambitsioonika ülesande tutvustada lugejale kõige olulisemaid ja mõjukamaid rahvusvahelisi auhindu.

Kuigi esitatud nimekiri ei ole ammendav, keskendub teos peamiselt neile auhindadele, mis on rahvusvahelises mastaabis kõrgelt hinnatud ja mida peetakse erakordseks tunnustuseks. Autorid uurivad iga auhinna ajalugu ja tausta, esitades seejärel selle laureaatide nimekirja aastate kaupa.

Värvilised illustratsioonid ja fotod annavad lugejale ettekujutuse auhindade füüsilisest ilmest, olgu selleks siis kujud, karikad, medalid või muud.

Lisainfo

Kaal 0,547 kg
Mõõtmed 23,5 × 17 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

287

ISBN

9.78999E+12

Ostukorv