Võrgutaja päevaraamat

Avastage Sören Kierkegaardi “Võrgutaja päevaraamat” – sügav mõtisklus armastusest, eksistentsiaalsest mõtlemisest ja inimlikkusest. See filosoofiline pärl muudab teie arusaama maailmast ja kutsub teid avastama tähendust oma eksistentsis.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400358 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Võrgutaja päevaraamat / Sören Kierkegaard

“Võrgutaja päevaraamat” – Sören Kierkegaardi intellektuaalne meistriteos, mis kütkestab ja mõtlemapanevalt raputab teie maailmavaadet. Kui olete otsinud sügavamat mõistmist inimeseks olemisest, armastusest ja eksistentsiaalsest mõtisklusest, siis see raamat pakub just seda, mida olete otsinud.

See raamat viib teid unustamatusse seiklusesse ühe mehe hinge sügavustesse, kes otsib vaimset tähendust oma eksistentsile. Sören Kierkegaard, tuntud Taani eksistentsialistlik filosoof, viib teid reisile, kus kõik on küsimuste küsimine ja vastuste otsimine. Teekond, mis toob välja näilisuse ja tõeluse vastuolu, teadusliku distantseerumise ja inimlikkuse vahelise lõhe, samuti naiselikkuse ja mehelikkuse erinevuse.

Kierkegaard rõhutab raamatus armastuse tähtsust ja selgitab, et oluline ei ole mitte eesmärk, vaid armastuse olemasolu meie elus. Ta julgustab meid mitte eelistama otsekohest ja tingimusteta usku, vaid avastama oma tee õigele eksistentsile ja tõele.

Raamat annab sügava sissevaate inimloomusesse ja mõtlemisse ning kutsub teid mõtlema omaenda elu tähendusele ja eesmärgile. See on filosoofiline pärl, mis paneb teid kahtlema ja uurima omaenda tõekspidamisi ning aitab teil leida sisemise rahu ja mõistmise.

Lisainfo

Kaal 0,278 kg
Mõõtmed 21,5 × 14,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2007

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

190

Sari

ISBN

9.78999E+12

Ostukorv