-25%

Oskar Luts: pildikesi kirjanikupõlvest

Raamat on põhjalik ja viiterikas ülevaade Oskar Lutsu elust ja loomingust. Autor uurib Lutsu teoseid sügavuti ning jälgib ka arvustuste mõju kirjaniku mainele. Raamat on varustatud rikkalike registritega ja sobib nii Lutsu uurijatele kui ka kõigile, kes huvituvad Eesti kirjandusest.

Original price was: 16,00 €.Current price is: 12,00 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Oskar Luts: pildikesi kirjanikupõlvest / Aivar Kull

Raamat  on põhjalik ja viiterikas ülevaade ühest Eesti kirjanduse suurkujust, Oskar Lutsust. Autor Aivar Kull on üks juhtivaid Lutsu-uurijaid, kelle eesmärk on lahti mõtestada ja mõista Oskar Lutsu loomingut ning tema mõistatuslikku väge.

Raamat avab lugejatele põhjaliku ülevaate Oskar Lutsu loomingust. Autor on uurinud hoolikalt kõiki Lutsu teoseid ning analüüsib neid sügavuti, avades kirjaniku haarava ja peaaegu maagilise jutustamisstiili fenomeni.

Lisaks Oskar Lutsu teostele jälgib autor ka hoolikalt kõigi Lutsu kohta kirjutanud arvustajate töid, mis annab lugejatele kogu pildi sellest, kuidas Lutsu loomingu vastu on huvi tuntud ja kuidas seda on tõlgendatud erinevatel aegadel.

Raamat on varustatud rikkalike registritega, mis muudavad selle kasulikuks nii Lutsu uurijatele kui ka kõigile neile, kes soovivad paremini mõista ühe Eesti kirjanduse suurkuju elu ja loomingut.

Lisainfo

Kaal 0,677 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2007

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

487

Sari

ISBN

9.78999E+12

Ostukorv