Nakkushaigused

Nakkushaigused on Ivan Anatoljevitš Minkevitši kirjutatud raamat, mis pakub ülevaadet nakkushaigustest, nende iseloomust, kulust, sümptomatoloogiast, mitmesugustest vormidest ja ravist. Raamat hõlmab ka immunoloogiat, diagnostikat, profülaktikat, desinfektsiooni ja epidemioloogiat, käsitledes erinevaid nakkushaiguste kategooriaid, nagu sooleinfektsioonid, toidumürgitused, viirusinfektsioonid ja palju muud.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300378 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Ivan Anatoljevitš Minkevitši Nakkushaigused on põhjalik teos, mis pakub sügavat ülevaadet nakkushaiguste valdkonnast. Raamat algab üldosa, kus käsitletakse nakkushaiguste iseloomustust, kulgu, sümptomatoloogiat ja mitmesuguseid vorme. Seejärel uuritakse immunoloogiat, anafülaksiat, allergiat, diagnostikat, ravi, profülaktikat, desinfektsiooni ja epidemioloogiat.

Teose eriosa jaguneb erinevateks peatükkideks, mis keskenduvad erinevatele nakkushaiguste kategooriatele, nagu sooleinfektsioonid, toidumürgitused, parasitaarsed infektsioonid, viirusinfektsioonid, laste nakkushaigused ja palju muud. Autor toob esile ka haiglate ehituse ja režiimi tähtsuse ning käsitlen haiglasisesi infektsioone.

Nakkushaigused pakub põhjalikku ja praktilist lähenemist nakkushaiguste teemadele, pakkudes lugejatele väärtuslikku teavet erinevate nakkushaiguste ennetamise ja ravimise kohta. Raamat on suunatud nii meditsiinivaldkonna spetsialistidele kui ka laiemale lugejaskonnale, kes soovivad mõista nakkushaiguste olemust ja nendega seotud teemasid.

Lisainfo

Kaal 0,527 kg
Mõõtmed 23 × 15,5 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1956

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

375

Seisukord

Hea

Ostukorv