Müüri- ja montaažitööd

Müüri- ja montaažitööd: Õpik kutsekoolidele autor Ivan Ištšenko on kõikehõlmav juhend müüri- ja montaažitööde kohta, pakkudes olulist teavet ja praktilisi juhiseid nii algajatele kui ka kogenud ehitustöölistele. See õpik käsitleb kõike alates müüritööde alustest kuni keerukate montaažitööde tehnikateni, aidates kaasa ehitusvaldkonna oskuste ja teadmiste tõstmisele. Raamat on ideaalne õppevahend kutsekoolide õpilastele ning väärtuslik ressurss praktiseerivatele spetsialistidele.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Müüri- ja montaažitööd: Õpik kutsekoolidele / Ivan Ištšenko

Raamat on põhjalik õpik, mis käsitleb kahte fundamentaalset ehitustööde valdkonda – müüritöid ja montaažitöid. Õpik annab ülevaate müüritööde tähtsusest ehitusprotsessis, sh nende maksumusest ja tööjõukulust. Raamat rõhutab, et tänapäeva ehitussektoris ei piisa müürsepale ainult müüritööde tundmisest, vaid on hädavajalik mõista ka montaažitööde olemust ja tehnikaid.

Raamatu kolmandik on pühendatud montaažitöödele, tutvustades monteeritavate ehitusdetailide transporti, hoidmist, suurplokkvundamentide ja -seinte ehitamist ning tellishoonetesse monteeritavate ehitusdetailide paigaldamist. Raamat käsitleb erinevaid montaažimeetodeid ja -materjale, pakkudes praktilisi juhiseid ja näpunäiteid, kuidas efektiivselt ja ohutult paigaldada silluseid, vahelaepaneele, trepikäike ja muid ehituselemente.

Müüri- ja montaažitööd: Õpik kutsekoolidele on mõeldud eelkõige kutsekoolide õpilastele, kuid pakub kasulikku teavet ka juba praktiseerivatele ehitustöölistele ja müürseppadele, kes soovivad oma teadmisi täiendada või uuendada. Raamat koondab endas enamiku müürsepale tarvilikest teadmistest, muutes selle hädavajalikuks abivahendiks iga ehitustöödega seotud isiku raamaturiiulis.

Lisainfo

Kaal 0,427 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1964

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

348

Sari

ISBN

Seisukord

Rahuldav

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv