Mootoriõlid

Mihkel Naamsi Mootoriõlid on põhjalik käsiraamat mootoriõlide maailmas orienteerumiseks. Raamat annab selge ülevaate määrdeainetest, nende liigitusest ja kasutamisest, selgitades hõõrdumise, kulumise ja määrimise põhimõisteid. Raamat keskendub mootoriõlidele, tutvustades erinevaid tüüpe, omadusi ja klassifikatsioone. Samuti käsitleb see mootoriõli vahetamise olulisust ja UNOCAL 76 mootoriõlisid.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300477 Kategooriad: , , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Kui soovid mõista mootoriõlide maailma ja nende tähtsust mootori tervisele, on Mihkel Naamsi raamat Mootoriõlid suurepärane juhend. Raamat selgitab määrdeainete mõistet ja nende kasutamist, aidates mõista, kuidas need aitavad vähendada hõõrdumist, kulumist ja tagavad mootori õige määrimise.

Raamatu põhiosa keskendub mootoriõlidele, esitades erinevate tüüpide, omaduste ja klassifikatsioonide ülevaate. Autor selgitab baasõlisid ja lisandeid, mis moodustavad mootoriõli olulise osa. Samuti tutvustatakse Ameerika, Euroopa ja SRÜ mootoriõlide klassifikatsioone, muutes need keerulised süsteemid lugejatele arusaadavaks.

Lisaks selgitatakse raamatus mootoriõli vahetamise tähtsust ja antakse ülevaade UNOCAL 76 mootoriõlidest. See raamat on suurepärane abimees kõigile, kes soovivad mõista mootoriõlide maailma ja tagada mootori tervise ning tõrgeteta toimimise.

Lisainfo

Kaal 0,255 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1995

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

223

ISBN

9985601300

Seisukord

Hea

Ostukorv