Mesi ja tervis – Galina Alles, Paul Alles

Galina ja Paul Alles on loonud haarava brošüüri Mesi ja tervis, mis on suunatud laiemale lugejaskonnale. Raamat keskendub eelkõige mee bioloogilistele omadustele, rõhutades selle tähtsust tervise säilitamisel ja tugevdamisel. Lisaks tuuakse esile mee tervendav mõju võitluses erinevate haigustega. Autorid toovad välja NSVL Tervishoiuministeeriumi viimase kümnendi jooksul tehtud uurimused mee kasulikkuse kohta ning jagavad praktilisi näpunäiteid mee õigest kasutamisest.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300314 Kategooria:

Kirjeldus

Galina ja Paul Alles on koostanud haarava brošüüri Mesi ja tervis, mis avab lugejatele mee mitmekülgse maailma ning jagab praktilisi näpunäiteid selle kasutamiseks nii toiduainena kui ka tervendava vahendina. Raamatu alguses toonitatakse mee olulisust tervisele ning uuritakse selle bioloogilisi omadusi, mis muudavad selle väärtuslikuks toidulisandiks.

NSVL Tervishoiuministeeriumi poolt viimase kümnendi jooksul tehtud uurimuste põhjal selgitavad autorid mee kasulikke omadusi ja selle tervistava mõju erinevate haiguste vastu. Raamat ei jää aga ainult teaduslike faktide esitamiseks, vaid püüab populariseerida mee õiget kasutamist laiema avalikkuse seas.

Brošüüris rõhutatakse mee tervendavat rolli, kuid samas juhitakse tähelepanu vajadusele mee õige kasutamise ja annuste osas, soovitades konsulteerida arstiga. Lisaks terviseaspektidele avab raamat ka mee rolli magustoitudes, jagades retsepte küpsiste, präänikute ja kreemide valmistamiseks.

Mesi tarbimise traditsioonidele ja eripärale eri maades pööratakse eraldi tähelepanu, tuues sisse rahvusvahelise perspektiivi mee kultuurilisele tähtsusele. Kokkuvõttes on Mesi ja tervis mitmekülgne juhend, mis avab lugejatele mee maailma mitmekesisust ja innustab selle tervisele kasuliku kasutamise suunas.

Lisainfo

Kaal 0,171 kg
Mõõtmed 22,5 × 15 × 1 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1965

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

104

Seisukord

Väga hea

Ostukorv