Masinaehitaja käsiraamat 1

Kujuta ette, et sul on käepärast võimas vahend, mis avab sulle ukse masinate ja masinaehituse keerulisse maailma. See vahend on Masinaehitaja käsiraamat, I – põhjalik, mitmekülgne ja praktiline teatmeteos, mis juhendab sind läbi kõikide oluliste teadmiste ja oskuste, mida vajad masinaehituse valdkonnas.

25,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 25 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Sisene masinate ja masinaehituse põnevasse maailma Masinaehitaja käsiraamat, I abil! See raamat on nagu sinu isiklik teejuht, mis viib sind läbi masinaehituse aluste ja tehniliste aspektide. Olgu sinu eesmärk omandada põhjalikud masinaehituse teadmised või lahendada keerukaid tehnilisi väljakutseid, see raamat pakub sulle kõike vajalikku.

Raamat annab sulle põhjaliku ülevaate erinevatest aspektidest, alustades üldteaduslikest distsipliinidest, mis aitavad sul mõista masinaehitust laiemas kontekstis. Sa tutvud ka tehnika naaberharudega, mis on olulised masinaehituses tegutsejatele.

Raamatu põhirõhk on aga erialastel materjalidel. Õpid masinate ja mehhanismide teooriat ning tugevusõpetust, mis on vajalikud igapäevatöös. Raamat juhendab sind metallkonstruktsioonide arvutuste, tolerantside ja istmete kujundamise ning masinaehitusliku joonestamise alal.

Lisaks tehnilistele aspektidele saad teada, kuidas valida õigeid materjale vastavalt projektide vajadustele. Raamat annab sulle kindla aluse masinaehituse valdkonnas tegutsemiseks.

Kokkuvõttes on Masinaehitaja käsiraamat, I väärtuslik ressurss igale masinaehitusega seotud inimesele, alates algajatest huvilistest kuni professionaalsete masinaehitajateni. See raamat aitab sul avastada masinaehituse maailma võlusid ja omandada vajalikud oskused edukaks tegutsemiseks selles põnevas valdkonnas. Ära lase sellel võimalusel käest libiseda!

Lisainfo

Kaal 0,74 kg
Mõõtmed 22 × 16 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1968

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

688

Seisukord

Väga hea

Ostukorv