Mälestusi koolipäevist, sõjakeerisest ja põgenikelaagreist

Valter Allase haarav autobiograafia  viib lugeja tagasi ajas, avades akna autori erakordsele elule ja tema kogemustele koolipäevadest, sõjaaegsetest traumadest ning põgenikelaagris veedetud rasketest aastatest.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Mälestusi koolipäevist, sõjakeerisest ja põgenikelaagreist : aastad 1924-1949

Valter Allase raamat Mälestusi koolipäevist, sõjakeeriseist ja põgenikelaagreist on liigutav ja sügavuti minev autobiograafia, mis toob lugejateni autori isikliku loo elust ning tema kogemustest läbi mitmete ajalooliste ja emotsionaalsete sündmuste.

Raamatu alguses viib Allas lugeja tagasi oma koolipäevade juurde, avades meile uksed noorukipõlve ja koolielu maailma. Tema kogemused koolis, õpetajate ning klassikaaslastega loovad pildi ajast, mis erines oluliselt tänapäevastest koolipäevadest.

Järgmised peatükid keskenduvad sõjakeerisele ja sõja mõjule autori elule. Allase sõjapäevikud ja mälestused toovad lugejateni kaasahaarava ja mõtlemapaneva loo sellest, kuidas noor mees koges ja ületas sõja traumasid. Sõja kohutavad hetked, kaotused ja põgenemine kodust annavad aimu nendest rasketest aegadest.

Põgenikelaagri kogemused moodustavad raamatu viimase osa, kus Allas ja tema pere püüavad leida turvalisust ja uut algust. Lugeja saab aimu nende pingelistest hetkedest ja jõupingutustest uue elu rajamiseks.

Valter Allase Mälestus raamat on tugev ja liigutav lugu ühe mehe elust, kes koges nii noorukipõlve rõõme kui ka sõja keerises olnud hirmu ja rasketeks proovikivideks olnud põgenemise. See raamat avab akna minevikku ning pakub lugejale võimaluse mõista sõjaaastate mõju inimeste eludele ja elujärjele.”

Lisainfo

Kaal 0,61 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 1,3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

303

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv