Lukksepatööde üldkursus – Vassili Kommissarov

Avasta lukksepatööde maailm Lukksepatööde üldkursuse abil, mille on kirjutanud Vassili Komissarov. See õpik on suunatud eelkõige tööstuskoolide õpilastele ja annab põhjalikud teadmised lukksepatöödest. Autor selgitab selgelt ja lihtsalt kõiki vajalikke teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud lukksepaks saamiseks.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300443 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Lukksepatööde üldkursus / Vassili Kommissarov

Raamat on mõeldud eelkõige tööstuskoolide õpilastele. Raamat annab põhjalikud teadmised lukksepatööde valdkonnas ning hõlmab kõiki olulisi aspekte, mis on vajalikud lukksepaks saamiseks.

Õpik põhineb kolmanda väljaande materjalidel, mis on põhjalikult ümber töötatud ja täiendatud vastavalt NSV Liidu Tööjõureservide süsteemi kuuluvate koolide uuele lukksepatööde õppeprogrammile. See tagab, et õpilased saavad kõige ajakohasemad ja praktilisemad teadmised selle olulise käsitööala kohta.

Raamat katab kõiki lukksepatööde olulisi valdkondi, alates põhitööriistadest ja -materjalidest kuni keerulisemate tehnikate ja projektideni. See õpetab, kuidas valmistada erinevaid lukke, võtmeid ja metallkonstruktsioone. Lisaks sisaldab raamat ohutusjuhiseid ja praktilisi näpunäiteid, mis aitavad õpilastel omandada oskused, mis on vajalikud eduka lukksepaks saamiseks.

Vassili Komissarov on koostanud praktilise ja kasuliku õpiku, mis on suureks abiks kõigile, kes soovivad mõista ja õppida lukksepatööde kunsti ning kellele pakub huvi metallitöö valdkond.

Lisainfo

Kaal 0,452 kg
Mõõtmed 23 × 15,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1954

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

351

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv