Maitseraamat

Ruth Binney “Maitseraamat” laiendab meie teadmisi ja mõistmist maitsetest. Autor uurib maitsete tajumist ja maitsemeelte toimimist ning annab lugejatele võimaluse maitsetest sügavamalt aru saada. Raamat vaatleb ka maitse ja mälu seoseid, maitsetööstust, degusteerimist ning veinide ja toidu omavahelisi seoseid. “Maitseraamat” on suurepärane valik kõigile, kes armastavad head toitu ja jooki ning soovivad maitsemaailma sügavamalt uurida.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400144 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ruth Binney “Maitseraamat” viib lugejad põnevale teekonnale maitsete maailma, laiendades nende arusaama erinevatest maitsetest ja nende mõistmisest. Raamat pakub sügavamat arusaamist maitsete tajumisest, selgitades iga aistingu füsioloogilist alust.

Autor toob välja, et igal maitsetajul on oma roll ja eesmärk, mida mõistetuna saame maitsenautimisele uue tähenduse anda. Oluline on teadmine, kuidas erinevad maitsetajud töötavad, ja see aitab meil maitseelamust terviklikumalt mõista ja nautida.

“Maitseraamat” ei piirdu ainult maitsemeelte toimimise selgitamisega, vaid vaatleb ka maitse ja mälu seoseid, maitsetööstust, veinide ja toidu degusteerimist ning palju muud. Autor avab veini ja toidu omavahelised seosed ning annab lugejatele võimaluse maitsetest ja toidust sügavamalt arutleda.

Ruth Binney “Maitseraamat” on suurepärane valik kõigile, kes hindavad hea toidu ja joogi maitsemaailma ning soovivad seda paremini mõista.

Lisainfo

Kaal 0,245 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

63

ISBN

9789949184231

Ostukorv